مهدی انصاریان

عضو هیئت‌مدیره

تلفن: ۸۴۳۷۲۰۰۵-۰۲۱
ایمیل: MahdiA@hamkaransystem.ir

 

مهدی انصاریان در سال ۱۳۷۶ به همکاران سیستم پیوست و از سال ۱۳۸۰ عضو هیئت مدیره‌ی شرکت است. انصاریان تاثیرگذارترین فرد شرکت در زمینه‌ی طراحی و تحلیل سیستم‌هاست. مدل‌سازی، تحلیل و طراحی سیستم‌های یکپارچه‌ی نسل دوم موسوم به سیستم‌های حسابداری مدیریت و سرانجام تحلیل و طراحی «سپیدار»؛ راهکار ویژه‌ی کسب‌و‌کارهای کوچک، از مهم‌ترین فعالیت‌های او در همکاران سیستم بوده‌اند.
انصاریان در شرکت به یک نکته مشهور است: «هر کاری را که می‌خواهید حتما انجام شود به آقای انصاریان بسپارید». او می‌تواند برای پیچیده‌ترین نیازهای بازار، شرکت و مشتریان، راه‌حل‌های مشخص، روشن و اجرایی ارائه دهد.
همکاران انصاریان، او را تحلیل‌گر، سخت‌کوش، دقیق، آرام، حرفه‌ای و دوراندیش می‌دانند. او در تصمیم‌گیری‌هایش همواره دیگران را مشارکت می‌دهد، در مذاکرات، نتیجه‌گرا و همواره متمرکز بر منافع است، در جهت ایجاد تفاهم، انعطاف‌پذیری دارد اما اگر چیزی به نظرش نادرست بیاید، چنان‌چه ایستادگی‌اش به منافع کلان شرکت آسیب نزند، از مواضع خود عقب نمی‌نشیند.
انصاریان بر مفاهیم مالی و بازرگانی در کسب‌وکار مسلط است. او در ترجمه و انتشار کتاب روش تحلیل و طراحی ساخت‌یافته سیستم‌ها (SSADM) و ارائه‌ی ابزار تحلیل و طراحی (Select Software Tools) که به همت همکاران سیستم با هدف اشاعه‌ی فرهنگ مستندسازی و افزایش دقت در تولید نرم‌افزار منتشر شد، نقش به‌سزایی داشته است.
او همواره به دنبال خروجی کیفی در زمان مورد نظراست؛ اما در عین حال، مشکلات همکارانش را به‌دقت می‌شنود و تا حد ممکن در کنار آن‌ها می‌ایستد تا تیمش سربلند از پروژه‌ خود بیرون بیاید.