مهدی امیری

عضو هیئت‌مدیره

تلفن: ۸۳۳۸۲۰۰۵-۰۲۱

ایمیل: MehdiAM@systemgroup.net

مهدی امیری در لینکدین

مهدی امیری، سال ۱۳۵۵ در شهر رودسر متولد شده است؛ دانش‌آموخته‌ی رشته‌ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار، از دانشگاه صنعتی شریف است و در سال‌های حضور خود در همکاران سیستم، افزون‌بر تمرکز بر تولید محصولات، در حوزه‌ی کسب‌وکار نیز فعال بوده است و به‌عنوان عضو و رئیس هیئت مدیره‌ی تعدادی از شرکت‌های کلیدی گروه همکاران سیستم عملکرد موفق و تاثیرگذاری داشته است. مهدی امیری در سال ۱۳۹۲ به مدیرعاملی همکاران سیستم انتخاب شد و تا خرداد 1398 این سمت را به عهده داشت.
وی از سال ۱۳۸۰ در جایگاه برنامه‌نویس ارشد به همکاران سیستم پیوست و در سال 1389‌، عهده‌دار مدیرعاملی شرکت اطلاعات مدیریت همکاران سیستم (کارخانه تولید نرم‌افزارهای همکاران سیستم) شد. توسعه‌ی سبد محصولات، پیشبرد موفق پروژه‌ی تولید محصول کلیدی راهکاران، بهبود کیفیت و افزایش رضایت‌مندی مشتریان، در کنار پرورش موفق نسل جدیدی از مدیران میانی واحد تولید نرم‌افزار، بخشی از موفقیت‌های او و دیگر مدیران ارشد همکاران سیستم در این دوران به‌شمار می‌آید.
در سال‌های نخست حضور مهدی امیری در همکاران سیستم، ویژگی‌هایی هم‌چون هوشمندی، دانش فنی منحصربه‌فرد و توانایی استثنایی در رهبری، او را به‌سرعت در جایگاه مدیری برجسته و کارآمد به مدیران ارشد شرکت معرفی کرد. به گفته‌ی همکارانش ذهن سیال و ساخت‌یافته، بینش دقیق در کنار آگاهی و تسلط بر فناوری‌های روز دنیا از ویژگی‌های کلیدی امیری به‌شمار می‌روند.
از جمله مسوولیت‌های پیشین او، مدیر فنی و معمار محصولات یکپارچه‌ی همکاران سیستم، مدیر خط تولید محصولات مبتنی بر جاوا، مدیر واحد تحقیق و توسعه همکاران سیستم و قائم مقام مدیرعامل شرکت اطلاعات مدیریت را می‌توان نام برد.