شرکت توسعه کسب‌وکارهای دانه

چرا دانه تاسیس شد؟

همکاران سیستم سال ۱۳۶۶ با هدف بهره‌گیری از فناوری اطلاعات برای کمک به پیش‌بُرد بهتر کسب‌وکارها شکل گرفت؛ در آغاز کار، برای مکانیزه کردن فرآیندهای عملیاتی، با عرضه‌ی نرم‌افزارهای کاربردی، استفاده از کامپیوتر و نرم‌افزار را در کسب‌وکارهای ایرانی به جریان انداخت.

این شرکت امروز، با شناخت کاملی که از مسئله‎‌ها و دغدغه‌های مدیران دارد، برای مدیریت خردمندانه‌ی کسب‌وکارها، راهکارهایی متناسب با نیاز آنان عرضه می‌کند و همواره راهکارهای خود را با به‌کارگیری آخرین فناوری‌های روز دنیا، توسعه می‌دهد.

به پشتوانه‌ی این تجربه، زیرساخت‌ها و تخصص‌های موجود، همکاران سیستم رویکرد جدیدی را در کسب‌وکار خود بنا نهاده است. شرکت مصمم است تا با استفاده از تجربه‌ی سی‌ساله‌ی خود، مرکز رشد و توانمندسازی نهال‌های تازه‌پاگرفته در کسب‌و‌کارهای دیجیتال باشد.

ما با آغوش باز از گروه‌های جوان، متخصص، نوآور و تلاش‌گر استقبال می‌کنیم و دانش و تخصص خود را به آنان منتقل می‌کنیم تا زمینه‌ی رشد سریع‌تری برای کسب‌وکارشان فراهم شود.

شرکت دانه همکاران سیستم با همکاری با متخصصان کسب‌و‌کار، شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران، مدیران ارشد و راهبران صنعت، هر آن‌چه یک کسب‌و‌کار پویا برای بالندگی نیاز دارد را در اختیارشان می‌گذارد.


درباره‌ی دانه

«دانه» را گروهی از متخصصان مشتاق و باانگیزه در کسب‌و‌کار تاسیس کرده‌اند. این هسته‌ی مرکزی با تکیه بر تجربه‌ی گسترده و طولانی همکاران‌سیستم و با برخورداری از دانش به‌روز شکل گرفته است. دانه، زاده‌ی یک فرهنگ غنی و دارای رویکردی بسیار چابک و پویاست.


دانه چه امکاناتی به شما می‌دهد؟

امکاناتی که شرکت توسعه‌ی کسب‌وکارهای دانه همکاران سیستم در اختیار کسب‌و‌کارهای نوپا قرار می‌دهد:

  • برند همکاران سیستم
  • بازار و مشتریان
  • منابع مالی و سرمایه‌گذاری
  • شبکه‌ای از مشاوران و کارشناسان
  • دسترسی به منابع و امکانات آموزشی
  • ارتباط با اکوسیستم و شبکه‌ی کسب‌و‌کارهای نوپا
  • نظارت و راهبرد استراتژیک
  • منتورینگ و مربی‌گری در حوزه‌های مدیریت و شرکت‌داری، مالی،بازاریابی،منابع انسانی ،حقوقی و …
  • Co_Branding در بین برندهای تحت حمایت همکاران‌سیستم

چه‌طور درخواستمان را برای دانه ارسال کنیم؟

اگر کسب‌و‌کاری را راه‌اندازی کرده‌اید که با مشارکت همکاران‌سیستم می‌تواند رشد یافته و به شکوفایی برسد، از همکاری با شما استقبال می‌کنیم.لطفا درخواست‌های خود را به نشانی danehinfo@systemgroup.net ارسال فرمایید.

ارائه‌ی اطلاعات دقیق، شفاف و نزدیک به تصویر کسب‌وکار شما به ما کمک خواهد کرد تا بتوانیم با سرعت بیش‌تری زمینه‌های مشارکت را فراهم کنیم.

 

 

 

 

 


 چطور با دانه تماس بگیریم؟

شرکت توسعه‌ی کسب‌وکارهای دانه همکاران سیستم:

تهران، خیابان ولی‌عصر، بالا‌تر از میدان ونک، خیابان عطار، پلاک ۸

تلفن: ۸۳۳۸۲۵۵۰

نمابر: ۸۳۳۸۲۰۰۲

ایمیل: danehinfo@systemgroup.net