انتشار ویروس کرونا زندگی شخصی و اجتماعی همه‌ی انسان‌ها در سراسر جهان را تحت تاثیر خود قرار داده است. اما این تاثیر هرگز به معنی توقف نیست. همه‌ی ما با هر نقش و مسئولیت؛ تلاش می‌کنیم خودمان را با شرایط جاری هماهنگ کنیم و راه برای بهبود و پیشرفت کارهایمان باز کنیم.
ما در شرکت همکاران سیستم همیشه خود را شریک مشتریان و همراهانمان می‌دانیم. از این رو، این بار هم برنامه‌هایمان را به شکلی تنظیم می‌کنیم که بتوانیم برای شما ارزش‌ خلق کنیم. با ما همراه باشید.


در شرایط شیوع ویروس کرونا، برای حفظ سلامتی شما با برگزاری وبینارها و رویدادهای آنلاین همراه‌تان هستیم.

رویداد آنلاین معرفی راهکاران ابری برگزار شد
وبینار معرفی راهکار همکاران سیستم برای شرکت‌های غذایی برگزار شد

امنیت بالای فضای ذخیره‌سازی ابری برای داده‌های حساس و مهم کسب‌وکارها

همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد که بسیاری از سازمان‌ها به انتقال داده‌های حیاتی و حساس سازمان به فضای ذخیره‌سازی ابری روی آورند.

بر اساس نتایج یک مطالعه که توسط Cloud Security Alliance انجام شده است، ۶۹٪ از شرکت‌ها داده‌های ضروری و حساس خود را به فضای ذخیره‌سازی ابری منتقل کرده‌ یا در حال انتقال آن‌ها هستند. همچنین این تحقیقات نشان می‌دهد که ۶۵٪ از کسب‌وکارها در انتقال داده‌های حساس سازمان نگرانی‌هایی از جمله امنیت داده‌ها دارند.

علاوه بر این هنوز تعدادی از کسب‌وکارها از انجام این کار سر باز می‌زنند؛ زیرا تصور می‌کنند که اگر داده‌ها در فضای ابری ذخیره شوند، پس این داده‌ها در اختیار کامل سازمان و در مرکز داده اختصاصی سازمان نیست. همچنین به این دلیل که نمی‌توانند به صورت فیزیکی سرورهای خود را ببینند، به نظرشان داده‌های سازمان در معرض خطر هستند.

این تصور در تناقض با واقعیت است. در حقیقت برای حداقل چند سال گذشته، امنیت فضای ذخیره‌سازی ابری از بیشتر سیستم‌های غیر ابری (On-premises System) بهتر بوده است. این کار توسط تعداد زیادی از شرکت‌های امنیتی که بر بازار روبه‌رشد فضای ذخیره‌سازی ابری تمرکز کرده‌اند، انجام شده است. این شرکت‌ها منابع مالی خود را به جای سرمایه‌گذاری بر روی سیستم‌های امنیتی داخلی، صرف تحقیق و توسعه امنیت فضای ذخیره‌سازی ابری کرده‌اند.

بیش‌تر بدانید


 مجله‌ی دیجیتال همکاران سیستم یک وب‌اپلیکیشن و بستری برای انتشار محتوا است. این مجله پلتفرمی برای دسترسی ساده‌ی شما به محتواهایی است که پیش از این به شکل آفلاین یا در بخشی از وب‌سایت منتشر می‌شدند.

این‌روزها که ویروس کرونا گسترش پیدا کرده است؛ به کمک این وب‌اپلیکیشن محتواهای چاپی و فیزیکی ردوبدل نمی‌کنیم؛ درنتیجه مراقب سلامتی‌مان هستیم.

 

ورود به مجله‌ی دیجیتال همکاران سیستم


استراتژی بازاریابی خود را با کرونا (کووید-19) وفق دهید

در وضعیت بحرانی کنونی که هر روز هم دستخوش تغییر می‌شود، مدیران ارشد بازاریابی شرکت‌ها (CMO) نیازمند یک طرح هوشمندانه برای تطبیق و هدایت تیم‌‌ها، گفتگو با مشتریان‌ و مدیریت برندهایشان هستند.
آژی-ری تحلیل‌گر ارشد گارتنر می‌گوید: «یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های بازاریابی، پیش‌بینی این است که خواسته‌ها، نیازها و تصمیم‌های خرید مشتریان چگونه خواهد بود. به گفته او مشتریان تا زمانی که با یک مشکل مواجه نشوند و تاثیر آن را نبینند نمی‌توانند تصمیم بگیرند. مثلا در زمان شیوع ویروس کرونا، مشتریان تا وقتی که تاثیرات و محدودیت‌های کووید-19 بر محل زندگی و کارشان مشخص نشود، از خواسته‌ها و تصمیمات‌شان آگاه نخواهند شد. اما از بازاریابی انتظار می‌رود که قبل از بروز مشکل، طرح و برنامه‌های واضحی برای ارائه به مشتریان داشته باشند. بنابراین لازم است تیم بازاریابی با پیروی از یک چارچوب مشخص؛ سناریوها را تعیین، مشتریان را رصد و برای ایجاد تغییرات در بازاریابی برنامه‌ریزی کند.

اطلاعات بیش‌تر


 •  

  تاثیر شیوع ویروس کرونا بر تغییر کسب‌و‌کار‌ها


  شیوع ویروس کرونا، مشکلات متعددی مانند رکود فروش، توقف زنجیره تامین، چالش سلامت کارکنان و تداوم فعالیت‌ را پیش روی کسب‌وکارها قرار داده است. در این مقاله از متخصصان Harvard Business School درباره تاثیر شیوع ویروس روی تغییر عملکرد کسب‌و‌کار‌ها سوال شد. توسعه‌ی فرهنگ مبتنی بر اعتماد در کارکنان، کمک و همراهی بیش‌تر کسب‌و‌کار‌ها با مشتریان‌شان و ارتقاء سطح جدید استانداردهای کاری بخشی از پاسخ‌هایی که متخصصان HBR به آن‌ها اشاره کرده‌اند.

  برای مطالعه متن کامل مقاله کلیک کنید.


 •  

  چرا امروزه عدم قطعیت‌ها اهمیت استفاده از نرم‌افزارهای ابری را بیشتر کرده است؟

  گرچه اقتصاد جهانی اقدامات جدی برای مهار تاثیر ویروس کرونا در نظر گرفته است اما شواهد نشان می‌دهد بسیاری از مشاغل در حال تغییر اولویت‌های خود هستند. به نظر می‌رسد مهاجرت به خدمات ابری یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که در این شرایط توجه کسب‌وکار‌ها را به خود جلب کرده است.
  برخی معتقدند این تغییرات موقتی است و بعد از پایان بحران کرونا شرایط به حالت عادی برمی‌گردد، اما بسیاری از تحلیل‌ها نشان می‌دهند از این پس کسب‌و‌کارها دلایل محکم‌تری برای استفاده از خدمات رایانش ابری خواهند داشت.

  برای خواندن ادامه‌ی مطلب کلیک کنید

  رایانش ابری در دورکاری


همه‌ی ابزارهایی که برای دورکاری به آن نیاز دارید، در «بسته‌ی دورکاری ابرآمد» در دسترس شماست

 


«شرکت ابرآمد» از شرکت‌های عضو گروه و شریک تجاری همکاران سیستم است. این شرکت بسته‌ی یکپارچه‌ای از ابزارهای ضروری برای ایجاد یک ساختار دورکار مبتنی بر رایانش ابری فراهم کرده است. این ابزارها می‌توانند با جلوگیری از کاهش راندمان ناشی از عدم حضور پرسنل در محل کار و جلوگیری از قطع ارتباط با مشتریان؛ انعطاف‌پذیری و تداوم کسب‌وکار را به‌همراه داشته باشند، هم‌زمان هزینه‌های سرمایه‌ای را کاهش داده و دغدغه‌های نگهداشت سرویس‌های متعدد را هم برطرف کنند.
ببسته‌ی دورکاری ابرآمد، شامل ابزارهایی برای ارتباطات یکپارچه و برگزاری جلسات داخلی یا با مشتریان، ابزارهای پایش عملکرد کارکنان و زیرساخت‌هایی برای دسترسی به اطلاعات و نرم‌افزارهای سازمانی در بستری امن می‌شود.

اطلاعات بیش‌ترچگونه مدل کسب‌وکارمان را در دوران کرونا منعطف کنیم؟

هم‌زمان با انتشار اخبار مربوط به بیماری کووید 19، کسب‌وکارها با دغدغه‌هایی مانند تاثیر ویروس روی زنجیره تامین، فروش محصول، مراقبت از کارمندان و تداوم کسب‌و‌کار روبه‌رو شدند. اما در این شرایط تعداد زیادی از سازمان‌ها از اهمیت مدل کسب و کار غافل شدند.
سازمان‌ها در بیش‌تر موارد اختلال در تامین منابع و فرایندها را یک تهدید درنظر می‌گیرند؛ این در حالی‌ست که مدل کسب‌و‌کار، بزرگ‌ترین تهدید در تداوم کسب‌و‌کار‌ها است. Daniel Sun یکی از تحلیل‌گران گارتنر می‌گوید کسب‌‌وکارها باید یک رویکرد سیستماتیک برای منعطف ساختن مدل کسب‌و‌کارشان داشته باشند. به گفته او مدیران فناوری اطلاعات در مدیریت این شرایط می‌توانند نقش مهمی ایفا کنند.گارتنر یک رویکرد چندمرحله‌ای برای انعطاف‌پذیری مدل کسب‌و‌کار پیشنهاد کرده است.

مرحله اول: مدل فعلی کسب‌و‌کار را تعریف کنید.

در ابتدا با شناسایی مشتریان اصلی و نیازهای آن‌ها شروع کنید. در این مرحله پاسخ به پرسش‌های زیر باید کاملا شفاف باشد.
• مشتریان کلیدی چه کسانی هستند؟
• برای پاسخ به نیازهای کلیدی مشتریان چه راهکارهایی می‌توانید پیشنهاد کنید؟
• برای استفاده از راهکارها لازم است با چه کسانی همکاری کنید؟
• برای مشتریان کلیدی چه مدل‌های درآمدی را پیشنهاد می‌کنید؟

مرحله دوم: عدم قطعیت‌ها را مشخص کنید.

در شرایط انتشار ویروس کرونا، در هر کسب‌و‌کاری عدم قطعیت‌های مشخصی وجود دارد که از دیگر سازمان‌ها متفاوت است. مثلا در یک کسب‌وکار خرده‌فروشی احتمالا تعداد مشتریانی که به فروشگاه مراجعه می‌کنند کاهش یافته است. این در حالی‌ست که در یک فروشگاه اینترنتی احتمالا عدم قطعیت مربوط به محدودیت در حمل‌و‌نقل اجناس فروش رفته است. بنابراین لازم است هر سازمانی مشخص کند دقیقا در این دوره با چه چالش‌هایی مواجه است.

مرحله سوم: تاثیر عدم قطعیت ‌ها را بر کسب و کار بررسی کنید.

بعد از شناسایی چالش‌ها، در این مرحله، باید بررسی شود که عدم قطعیت‌ها چقدر روی کسب‌و‌کار تاثیر گذارند. لازم است عدم قطعیت‌ها اولویت بندی شوند و بر اساس میزان اثرگذاری روی کسب‌وکار به آن‌ها وزن داده شود.

مرحله چهارم: برای تغییرات برنامه‌ریزی کنید.

بعد از شناسایی چالش‌ها و اولویت‌بندی آن‌ها حالا زمان مناسب برای پیدا کردن بهترین راهکار است. اجرای برنامه فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم تمایل افراد برای مراجعه حضوری می‌تواند محرک مهمی برای اجرای تغییرات باشد.. تغییر استراتژی حتی روی مدلی که کسب‌و‌کارها از محل فیزیکی استفاده می‌کنند هم تاثیرگذار است. مثلا در چین خرده‌فروشی‌ها از فروشگاه‌ها به عنوان مراکز توزیع و انبار استفاده کردند. این کار هم ریسک بی‌استفاده بودن فروشگاه فیزیکی را کاهش داد هم از طریق ذخیره بیش‌تر، باعث رونق فروش‌های اینترنتی شد. چالش فناوری اطلاعات (IT) در این حوزه بالا نگهداشتن درخواست‌های فروش اینترنتی بود. در مرحله آخر وقتی تصمیم‌ها گرفته شد؛ از این پس فقط باید روی چابکی اجرا تمرکز کنید.

منبع : Gartner 2020

بیش‌تر بدانید

 

 


خدمات موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم در شرایط شیوع بیماری کووید ۱۹


دوره‌های آنلاین به جای دوره‌های حضوری

موسسه پژوهش و آموزش همکاران سیستم برای مراقبت از سلامتی و افزایش رضایت فراگیران و عدم ایجاد توقف در آموزش، به سرعت برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری در جریان را متوقف و آموزش‌های آنلاین را جایگزین آن‌ها کرد. هم‌اکنون فعالیت‌های آموزشی موسسه به دو صورت دوره‌های آنلاین و دوره‌های الکترونیکی در جریان است.


برگزاری دوره‌های آنلاین بدون محدودیت ویژه مشتریان

موسسه برای مشتریانی که تاریخ قراردادشان از سال ۹۷ به بعد است و تاکنون از خدمات آموزشی موسسه استفاده نکرده‌اند؛ فرصتی را برای ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی آنلاین در نظر گرفته است. ثبت‌نام در این دوره‌ها بدون محدودیت تعداد کاربر است و مشتریان عزیز بعد از ثبت نام می‌توانند در روزها و ساعت‌های مشخص شده در تقویم آموزشی در دوره‌ها شرکت کنند. اطلاعات بیش‌تر در وب‌سایت موسسه به نشانی education.systemgroup.net در دسترس است.

آموزش الکترونیکی راهکاران

آموزش‌های الکترونیکی در دسترس کاربران راهکاران

همه‌ی مشتریانی که قرارداد پشتیبانی دارند یا در فاز استقرار هستند؛ می‌توانند از امکان مطالعه دوره‌های آموزشی ماژول‌های پایه راهکاران را از طریق نسخه 8.0.5 راهکاران استفاده کنند. همه‌ی کاربران پس از ورود به نرم‌افزار راهکاران و کلیک روی آیکن «آموزش الکترونیکی راهکاران» در صفحه اصلی، به سامانه یادگیری الکترونیکی هدایت می‌شوند و در این سامانه پس از ثبت اطلاعات اولیه می‌توانند از دوره‌های الکترونیکی استفاده کنند.

 


 •  

  استفاده از خدمات رایانش ابری در شرایط دورکاری


  یکی از تکنولوژی‌هایی که در این دوره به کمک خیلی از کسب‌وکارها آمده، رایانش ابری است. سال‌هاست نرم‌افزارهای ابری در بسیاری از سازمان‌ها به‌کار گرفته می‌شوند. صرفه‌ی اقتصادی، دسترسی راحت از هرنقطه و در هرزمان و امنیت از مهم‌ترین مزیت‌هایی هستند که این فناوری برای کسب‌وکارها به همراه دارد. در شرایطی که فاصله‌گذاری اجتماعی در بیش‌تر کشورهای دنیا به‌شکل جدی دنبال می‌شود و سازمان‌ها هم به دورکاری روی آورده‌اند، رایانش ابری یک برگ برنده برای کسب‌وکارها است.

   

  اطلاعات بیش‌تر

  رایانش ابری در دورکاری


 •  

  چگونه به کمک سیستم خدمات الکترونیک منابع انسانی آسان‌تر دورکاری کنیم؟


  در شرایطی که دورکاری یک راه‌حل موثر برای کمک به کاهش انتشار ویروس کروناست؛ سیستم‌های نرم‌افزاری و ابزارهای طراحی و اجرای فرایندهای سازمانی، نقش تعیین‌کننده‌ای در فراهم آوردن امکانات دورکاری دارد. امروزه استفاده‌کنندگان خدمات منابع انسانی و اجرای فرآیندهای مدیریت منابع انسانی فقط کارکنان واحد منابع انسانی نیستند، بلکه همه منابع انسانی سازمان بخشی از این فرآیند هستند. سیستم خدمات الکترونیک کارمند و مدیر؛ انجام تعاملات سازمانی ، کنترل و مدیریت منابع انسانی را به‌ شکل تحت وب در همه‌ی بخش‌های سازمان و همه‌ی کارکنان امکان پذیر می‌سازد.

  اطلاعات بیش‌تر


با فاصله هم؛ موثرید

راهکار صنعت پخش همکاران سیستم چگونه در شرایط کنونی به شما کمک می‌کند؟

«راهکار پخش همکاران سیستم» به شرکت‌های پخش امکان می‌دهد تا با حداقل حضور فیزیکی فعالیت‌های خود را به راحتی انجام دهند.
با استفاده از اپلیکیشن فرسان در این راهکار ، ضمن حفظ ارتباط تجاری بین اصناف و شرکت‌های پخش، لزوم حضور فروشندگان برای دریافت سفارش‌ها به حداقل می‌رسد.
موبایل سرویس امکان دیگری است که به کمک آن، ویزیتورها می‌توانند شروع و پایان کار خود را اعلام کنند و نیازی به حضور در شرکت و ثبت ورود و خروج ندارند. همچنین؛ می‌توانند بدون حضور در محل مشتریان، سفارش‌ها را دریافت کرده و ثبت کنند و در نهایت به شرکت منتقل کنند.

اطلاعات بیش‌تر

سیستم پخش همکاران سیستم

نقش اتوماسیون اداری در دورکار شدن کارکنان سازمان‌ها در دوران مبارزه با ویروس کرونا

انجام کارها از راه دور، نیازمند وجود خط‌مشی‌ها و زیرساخت‌های مناسب فناوری اطلاعات در سازمان‌ها است. سیستم‌های پشتیبانی‌کننده فرایندهای کسب‌وکار در سازمان نقش تعیین کننده‌ای در فراهم آوردن امکانات دورکاری در سازمان دارد. یکی از مهم‌ترین سیستم‌هایی که در این بخش نقش بسزایی دارد، سیستم اتوماسیون اداری است.

بیش‌تر بدانید


 •  

  قسمت هفتم پادکست زوم؛ گفتگو با فریدفولادی مدیرعامل همکاران سیستم

  مجموعه پادکست‌های زوم با اجرای رامین فتوت (بنیانگذار استارتاپ ۳۶۰ ) و شهرام شریف (موسس وب‌سایت فناوری آی تی ایران) با محوریت فناوری و کسب‌وکارهای نوپا منتشر می‌شود.
  در قسمت هفتم پادکست زوم؛ فرید فولادی مدیرعامل همکاران سیستم درباره‌ی موفقیت این شرکت در دورکاری همه‌ی پرسنل، سرویس‌های رایانش ابری و افزایش تقاضا برای این سرویس‌ها به دنبال شیوع کرونا و همچنین آینده صنعت تکنولوژی و چشم‌اندازهای آن در سال ۹۹ صحبت کرده است.

   

   


سیاست‌های فروش موفق در شرایط کرونا

در دوران بحران‌هایی مانند شیوع بیماری کرونا در دنیا خیلی از فرصت‌های شغلی از بین رفته و برخی از کسب‌و‌کارها به پایان زندگی خود می‌رسند اما در این میان کسب و کارهایی هستند که می‌توانند از تهدید بحران استفاده کرده و آن را به فرصتی عالی تبدیل کنند. در واقع در دوران بحران است که هر سازمان می‌تواند چابکی، مقاومت سازمان، خلاقیت در فرآیندهای مختلف را در مواجه شدن با وقایع غیرمترقبه به چالش بکشد.

بیش‌تر بدانید


 •  

  با ارائه‌ی خدمات پشتیبانی باسرعت و کیفیت درکنار مشتریان‌مان هستیم

  همکاران سیستم با اصل قرار دادن تعهد به مشتریانش، رویه‌های کاری جدید را به شکلی تعریف کرده است که ارائه‌ی سرویس‌ها به ویژه در بخش خدمات پشتیبانی در چارچوب توافق‌های سطح خدمات (SLA) با توان گذشته ادامه یابد. با این کار امیدواریم در مسیری حرکت کنیم که افزون‌بر همراهی با مشتریان بتوانیم یاری‌گر آنان در پیشبرد فعالیت‌هایشان باشیم.

  بیش‌تر بدانید


 •  

  چگونه در دورکاری کارایی سازمان‌مان را حفظ کنیم؟

  دورکاری با CRM

  واقعیت این است که کسب‌وکارها این‌روزها و در شرایط دورکاری؛ نیاز دارند از راهکارهایی استفاده کنند که به کمک آن‌ها بتوانند تا حد امکان از به وجود آمدن اختلال در عملیات اجرایی خود جلوگیری کنند. از اوایل اسفند 98 و هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از شرکت‌ها دورکاری را برای انجام فعالیت‌هایشان انتخاب کرده‌اند و ممکن است این موضوع در آینده به یک الزام قانونی تبدیل شود.
  یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارهایی که در شرایط دورکاری می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند، نرم افزار CRM ابری است که در ادامه به برخی از مزایای این ابزار برای انجام کارها از راه دور اشاره می‌کنیم.

  بیش‌تر بدانیدخبرهای دیگر


شروع به کار همکاران سیستم با همه‌ی توان و ظرفیت با شیوه‌ی دورکاری همه‌ی پرسنل

۱۹ فروردین ۱۳۹۹

از ۱۶ فروردین، همه‌ی بخش‌های عملیاتی و ستادی شرکت به شکل دورکاری فعالند و ارائه‌ی خدمات با سرعت و کیفیت مناسب انجام می‌شود. زیرساخت‌های لازم برای مدیریت ارتباطات داخلی و ابزارهای موردنیاز برای ارائه‌ی خدمات به مشتریان فراهم آمده و در دسترس همه‌ی اعضاء شرکت قرار گرفته است. گروه همکاران سیستم همانند گذشته و با بیش‌ترین توان و ظرفیت در همه‌ی روزهای کاری هفته آماده‌ی پاسخ‌گویی و ارائه‌ خدمات به مشتریان و مخاطبان است.

ادامه‌ی مطلب


آمادگی همکاران سیستم برای پیشبرد از راه دور خدمات پیاده‌سازی نرم‌افزارها

 

۱۸ فروردین ۱۳۹۹

 

تازه‌ترین اقدام شرکت در این مسیر؛ پیشبرد فرایند استقرار پروژه‌ها از راه دور است. این فرایند با درنظر گرفتن همه‌ی الزامات و تعهدات دوطرف و با تعریف پروتکل‌های دقیق برنامه‌ریزی شده و به آگاهی مشتریان عزیز رسیده است. همکاران سیستم همه‌ی زیرساخت‌های لازم برای پیشبرد فرایند استقرار سیستم‌ها از راه دور را فراهم کرده است تا این کار با کیفیت و اطمینان بالا انجام شود.

 

ادامه‌ی مطلب

 

نرم افزارهای همکاران سیستم چگونه در دوران کرونا به شما کمک می‌کنند؟

 •  

  چگونه به کمک نرم‌افزارهای ابری درهر زمان و مکان به اطلاعات‌مان دسترسی داشته باشیم؟

  راهکاران ابری همکاران سیسستم یک نرم‌افزار سازمانی بر بستر رایانش ابری است که به شما کمک می‌کند بدون هیچ محدودیت جغرافیایی در هر لحظه و در هر نقطه‌ای که هستید به سیستم سازمان‌تان دسترسی داشته باشید. در این شرایط کاربران راهکاران ابری بدون نیاز به حضور فیزیکی در سازمان بدون هیچ دغدغه‌ای دورکاری می‌کنند. در این ویدئو مسعود ستوده مدیر پروژه بازاریابی همکاران سیستم از مزایای دسترسی و امنیت در سیستم‌های ابری می‌گوید.

  اطلاعات بیش‌تر در مورد راهکاران ابری همکاران سیستم

   


سامانه‌ی فرسان

همکاران سیستم امکان استفاده رایگان از سامانه ثبت سفارش فروشگاه‌ها برای شرکت‌های پخش (با نام فرسان) را تا پایان فروردین برای همه شرکت‌های پخش که ازسیستم‌های راهکاران استفاده می‌کنند، فراهم کرد.
با استفاده از فرسان، ضمن حفظ ارتباط تجاری بین اصناف و شرکت های پخش، لزوم حضور فروشندگان برای دریافت سفارش ها به حداقل خواهد رسید.


نسخه‌ی موبایل نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب

 

همانطور که در سال گذشته اعلام شد، برای اینکه کاربران نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب، بتوانند از امکانات این نرم‌افزار از راه دور و از طریق نصب نسخه موبایل اتوماسیون اداری بر روی گوشی‌های هوشمند استفاده کنند؛ نسخه موبایل اتوماسیون اداری تا پایان سال و تا سقف 5 کاربر به شکل رایگان در اختیار متقاضیان قرار گرفت.
پیرو استقبال مشتریان در استفاده از این نسخه، تا کنون بیش از ۵۰ شرکت از این امکان بهره‌ برده‌اند. از این رو، همکاران سیستم فرصت استفاده از این امکان را برای همه‌ی مشتریان اتوماسیون اداری تا پایان فروردین ماه تمدید کرد.