سال 99 را در کنار شما، در شرایطی آغاز کردیم که مردم جهان شکل متفاوتی از زندگی را تجربه می‌کردند. زندگی شخصی، کار، تعاملات و همه‌ی ابعاد زندگی ما تحت‌تاثیر پدیده‌ای قرار گرفته بود که اسمش «پاندمی» بود. شاید یک سال پیش تصور اینکه پاندمی می‌تواند تا پایان سال طول بکشد، دشوار بود. اما امروز، بیش از یک‌سال گذشته و همه‌ی ما با کوله‌باری از تجربه‌های خوب و بد در آستانه‌ی فصلی جدید از زندگی ایستاده‌ایم. پاندمی، هر چقدر دیگر ادامه پیدا کند، ما یادگرفته‌ایم که با وجود محدودیت‌ها، فاصله‌ها، غم‌ها و شادی‌ها، دوام بیاوریم، دوست بداریم و برای جهانی زیباتر تلاش کنیم.

در سالی که گذشت، همراهی بی‌نظیر شما به ما ثابت کرد که مسیر درستی را پیموده‌ایم. همه‌ی تلاش‌مان را به‌کار بستیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن، در کنار شما باشیم.
در ادامه، آن‌چه در سال گذشته در همکاران سیستم اتفاق افتاد را مرور می‌کنیم. از همراهی شما سپاس‌گزاریم و برایتان روزهایی روشن وهمراه با موفقیت و سلامتی آرزو می‌کنیم.

 

 

دانش و تجربه‌مان را با شما به اشتراک گذاشتیم

 

28 وبینار و رویداد آموزشی رایگان

65+ ساعت محتوای آموزشی

11000+ شرکت‌کننده

با خدمات و دستاوردهای جدید در کنارتان بودیم

 پلتفرم بانکداری آنلاین


به کمک سرویس مدیریت تبادلات آنلاین بانکی در نرم‌افزار دریافت و پرداخت راهکاران؛ نرم‌افزارهای بانکی به شکل آنلاین به محیط بانک‌ها متصلند. درنتیجه می‌توانید آن دسته از فرایندهای مالی که نیاز به حضور در شعب بانک‌ها دارد و نیز گزارش‌های مورد نیاز اینترنتی را در بستر نرم‌افزارهای مالی راهکاران مدیریت کنید.


بازار همکاران سیستم

بازار همکاران سیستم اولین مارکت‌پلیس نرم‌افزارهای سازمانی در ایران است. در بازار، محصولات یکپارچه با سیستم‌های راهکاران عرضه می‌شوند. این نرم‌افزارها را شرکت‌های توسعه‌‌دهنده‌ ( شرکای توسعه همکاران سیستم) تولید می‌کنند. بازار، برای مشتریان همکاران سیستم امکانی فراهم می‌کند که بتوانند محصولات متناسب با نیازها و فرایندهایشان را جستجو، انتخاب و خریداری کنند.


فانوس؛ رابط کاربری جدید محصولات همکاران سیستم

فانوس، نام رابط کاربری جدید محصولات همکاران سیستم است. در سال 99 با برگزاری یک رویداد آنلاین از این رابط کاربری که حاصل تلاش تیم‌های متخصص توسعه‌ی محصول همکاران سیستم است، رونمایی شد.


خدمات استقرار از راه دور
در شرایط شیوع بیماری کووید-19، با هدف حفظ سلامت مشتریان و پرسنل شرکت، زیرساختی را فراهم کرده‌ایم که فرایند پیاده‌سازی نرم‌افزارهای سازمانی از راه دور قابل انجام باشد. در بسته‌ی خدمات استقرار از راه دور، استقرار نرم‌افزارهای همکاران سیستم با کاهش میزان مراجعات حضوری به حفظ سلامت مشتریان کمک می‌کند؛ سریع‌تر، به‌صرفه‌تر و با کیفیت موردانتظار انجام می‌شود.


ورود سپیدار به بورس
شرکت سپیدارسیستم آسیا، از شرکت‌های تخصصی زیرمجموعه‌ی همکاران سیستم و فعال در بازار کسب‌وکارهای کوچک است. سپیدار سیستم امروز بخش قابل‌توجهی از تقاضای بازار نرم‌افزارهای مالی را تأمین می‌کند. بازاری که به لطف توسعه استارتاپ‌ها و شرکت‌های کوچکِ رو به رشد به سرعت در حال گسترش است. این شرکت در سال 99 با نماد سپیدار وارد فرابورس شد.

دوست داشتن و کمک به هم‌نوع را تمرین کردیم

 حمایت تحصیلی از کودکان کار

در کمپین حمایت تحصیلی، در کنار انجمن کودکان کار بودیم تا با تامین ابزارهای آموزش آنلاین مانند تبلت و موبایل‌های هوشمند و تامین هزینه برگزاری کلاس‌ها به پایداری مسیر رشد و یادگیری این کودکان کمک کنیم.


کمپین با من بخوان

در پروژه با من بخوان، تلاش کردیم در زمینه‌ی توانمندسازی کودکان کار گام برداریم. کودکانی که شاید کمتر فرصت یادگیری و شکوفایی را در جامعه ما داشته باشند. با من بخوان با همکاری انجمن کودکان کار و موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان، هم اکنون در حال اجرا است و شامل برگزاری کلاس های بلندخوانی، گفتگو و نمایش برای بیش از 200 کودک کار است.


ساخت مدرسه در سیستان و بلوچستان

بازسازی زیرساخت‌های آموزشی در مناطق آسیب‌دیده از حوادث طبیعی، موضوعی است که کم‌تر به آن پرداخته می‌شود. از این رو، تصمیم گرفتیم تا در سیستان و بلوچستان مدرسه‌ای تاسیس کنیم. ساخت این مدرسه از اوایل سال 99 آغاز شده است.