فراسامانه فرسان

زمینه فعالیت : ,


مدیر عامل: هادی پگاه‌‌‌نیا

مدیر فروش: مهشید جواهری

آدرس: یوسف آباد، خیابان ابن سینا، نبش کوچه نهم، پلاک ۶، طبقه ۴، واحد ۹

تلفن: ۸۸۷۰۴۶۹۰-۸۸۷۰۴۶۵۶-۸۸۵۵۰۰۵۰

موبایل مدیر فروش: ۰۹۱۲۳۰۲۷۸۹۹

فکس: ۸۸۵۵۰۰۵۱

ایمیل: [email protected]

فراسامانه فرسان

شرکت فراسامانه فرسان (راهبران فراسامانه سابق) در سال ۱۳۸۲  با مسئولیت فروش، استقرار و آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم تأسیس شد. این شرکت در سال‌های فعالیت خود؛ با تکیه بر نیروهای متخصص، بیش از ۷۰۰ پروژه نصب و راه‌اندازی محصولات ویندوزی همکاران سیستم در حوزه سیستم‌های مالی و اداری، بازرگانی، کارخانه‌ای، بهای تمام‌شده و فروش فروشگاهی و نیز ارائه راهکارهای خاص با ابزارهای فرم‌ساز و گزارش‌ساز را در بیش از ۲۵۰ شرکت در صنایع گوناگون با موفقیت عملیاتی کرده است.

از ابتدای سال ۹۹ راهبران فراسامانه در قالب شرکت «فراسامانه فرسان» ادامه‌ی کار می‌دهد و در حوزه‌های فروش و استقرار محصولات مالی، سرمایه‌انسانی، اتوماسیون اداری، بازرگانی، فروش‌وپخش مویرگی، حسابداری مدیریت، هوشمندی تجاری و راهکار گردش کار فعالیت دارد.

 

نمونه‌ای از مشتریان شرکت فراسامانه فرسان

 

 

خدمات شرکت فراسامانه فرسان

 

استقرار مجموعه خدماتی است که شرکت فراسامانه فرسان به شکل منظم و برنامه‌ریزی شده و از طریق تیم‌هایی که برای این کار آموزش دیده و تجربه اندوخته‌اند، برای عملیاتی ساختن و بهره‌برداری از نرم‌افزارهای فروخته شده به مشتریان ارایه می‌دهد. این همکاری در طول مدت قرارداد فروش تداوم داشته و تا عملیاتی شدن سیستم‌ها و فرایندها ادامه می یابد. جزئیات این خدمات عبارت است از:

  • تعریف پروژه و تخصیص مدیر و تیم پروژه
  • تشکیل کمیته‌ی راهبری سیستم‌ها
  • تهیه‌ی برنامه زمان‌بندی هر یک از مراحل کار پروژه مطالعه و بررسی‌های اولیه و امکان‌سنجی نصب و استقرار نرم‌افزار‌های خریداری شده
  •  تهیه گزارش شناخت ار فرایندهای موجود و ارائه و توافق برای راهکارهای بهینه در قالب طرح استقرار
  • نصب و پیکربندی نرم‌افزارها
  • آموزش و استقرار تا عملیاتی شدن سیستم‌ها