فراسامانه فرسان

زمینه فعالیت : استقرار فروش


شرکت فراسامانه فرسان (راهبران فراسامانه سابق)، تحت لیسانس همکاران سیستم، در سال ۱۳۸۲  با مسئولیت فروش، استقرار و آموزش نرم‌افزارهای همکاران سیستم تأسیس شد. از ابتدای سال 1399 این شرکت با نام «فراسامانه فرسان» ادامه‌ی فعالیت می‌دهد و طی 18 سال فعالیت، برای بیش از ۷۰۰ شرکت بزرگ و متوسط در صنایع مختلف، نرم‌افزارهای راهکاران و راهکاران ابری همکاران سیستم را با موفقیت پیاده سازی کرده است.

در حال حاضر این شرکت 18 نیروی متخصص در حوزه‌ محصولات مدیریت مالی، سرمایه‌انسانی، تدارکات و لجستیک، فروش، خرده فروشی، پخش مویرگی، سهام فصل، حسابداری تلفیقی، حسابداری مدیریت، تولید و کارخانه‌، مدیریت ارتباط مشتریان CRM و  توانمندی ارائه راهکارهای تخصصی با ابزار فرایار (فرم ساز و گردش کار) همکاران سیستم دارد.

شرکت فراسامانه فرسان، بعنوان شریک توسعه دهنده محصول (Build partner) نیز در حال فعالیت است.

مدیر عامل: هادی پگاه‌‌‌نیا

مدیر فروش: مهشید جواهری

تعداد پرسنل دارای گواهینامه: 18

سال تاسیس: 1382

تعداد کل پروژه های استقرار یافته: 700

صنعت تخصصی: لوازم خانگی، پیمانکاری، مهندسین مشاور، غذائی، هتلداری، دارویی، سیم و کابل، بازرگانی عمومی، خرده فروشی، پخش مویرگی

خدمات شرکت فراسامانه فرسان

استقرار مجموعه خدماتی است که شرکت فراسامانه فرسان به شکل منظم و برنامه‌ریزی شده و از طریق تیم‌هایی که برای این کار آموزش دیده و تجربه اندوخته‌اند، برای عملیاتی ساختن و بهره‌برداری از نرم‌افزارهای فروخته شده به مشتریان ارایه می‌دهد. این همکاری در طول مدت قرارداد فروش تداوم داشته و تا عملیاتی شدن سیستم‌ها و فرایندها ادامه می یابد. جزئیات این خدمات عبارت است از:

  • تعریف پروژه و تخصیص مدیر و تیم پروژه
  • تشکیل کمیته‌ی راهبری سیستم‌ها
  • تهیه‌ی برنامه زمان‌بندی هر یک از مراحل کار پروژه مطالعه و بررسی‌های اولیه و امکان‌سنجی نصب و استقرار نرم‌افزار‌های خریداری شده
  •  تهیه گزارش شناخت از فرایندهای موجود و ارائه و توافق برای راهکارهای بهینه در قالب طرح استقرار
  • نصب و پیکربندی نرم‌افزارها
  • آموزش و استقرار تا عملیاتی شدن سیستم‌ها

آدرس: یوسف آباد، خیابان ابن سینا، نبش کوچه نهم، پلاک ۶، طبقه ۴، واحد ۹

تلفن: ۸۸۷۰۴۶۹۰-۸۸۷۰۴۶۵۶-۸۸۵۵۰۰۵۰

موبایل مدیر فروش: ۰۹۱۲۳۰۲۷۸۹۹

فکس: ۸۸۵۵۰۰۵۱

ایمیل: sgcpfs@systemgroup.net