سمت: طراح و برنامه نویس نرم‌افزار
محل کار: اطلاعات مدیریت همکاران سیستم
سابقه کار در همکاران سیستم: ۹ سال
تحصیلات: لیسانس نرم‌افزار

من نزدیک به ۹ سال است در واحد تولید نرم‌افزار همکاران سیستم مشغول به کار هستم. علاوه بر مباحث فنی طراحی و تولید نرم‌افزار، آموزش نیروهای جدید واحد نیز بر عهده من است.

محیط کار همکاران سیستم

من همیشه از اینکه بتوانم به دیگران کمک کنم لذت می‌برم. این ویژگی من در همکاران سیستم دیده شد و این اجازه داده شد تا مسیر جدیدی علاوه بر مسئولیت سازمانی خودم پیش رویم قرار بگیرد تا بتوانم دانش و تجربه‌ام را به همکارانم انتقال دهم. موضوع انتقال دانش در همکاران سیستم به شکلی بسیار جدی و حرفه‌ای دنبال می‌شود.
به نظر من بحث انتقال دانش در سازمان‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است. خوشبختانه در همکاران سیستم این فرایند به شکلی کاملاً جدی و حرفه‌ای دنبال می‌شود.
محیط سالم و روابط دوستانه در همکاران سیستم حس خوب «کار تیمی» را به شما منتقل می‌کند. تیمی که با وجود احساس صمیمیت اعضاء، سطح روابط در آن هرگز از حد خود فراتر نمی رود. این محیط برای همه همکاران سیستمی‌ها تعلق خاطر زیادی ایجاد کرده است.
قدمت و اعتبار نام همکاران سیستم محیطی را شکل داده است که در آن هرچیز سر جای خودش قرار دارد و همه رویه‌ها بر اساس اصول پیش می‌رود. موقعیت هر فرد را خودش می‌تواند تعیین کند و عوامل حاشیه‌ای کمترین نقشی در این میان ندارند.
نکته مهم دیگری که می‌خواهم به آن اشاره کنم این است که در همکاران سیستم افراد بر اساس شایستگی انتخاب می‌شوند. به نیروی انسانی اهمیت خاصی داده می ‌شود و برنامه‌‌ریزی‌های بسیار خوبی در زمینه‌های مرتبط با سلامت و نیز ارتقاء فردی پرسنل انجام می‌شود. و مجموعه‌ی این موارد به پرسنل احساس ارزشمند بودن می‌دهد.

می‌خواهید به همکاران سیستم بپیوندید؟

برای موفق شدن در همکاران سیستم به صبر و تلاش نیاز دارید. فراموش نکنید که نباید به کم بسنده کنید، میل به بهترشدن و پیشرفت باید همیشه در شما وجود داشته باشد.
در همکاران سیستم همیشه دنبال راه حل‌های جدید باشید و به جای دنباله‌رو بودن تلاش کنید تا راه‌های جدید بیافرینید.