سمت: سرپرست حسابرسی داخلی
محل کار: همکاران سیستم
سابقه کار: 19 سال
تحصیلات: لیسانس حسابداری

همکاری من با واحد منابع انسانی همکاران سیستم در زمینه طراحی نظام‌های جبران خدمات و ارزیابی عملکرد است.

محیط کار همکاران سیستم

اگر بخواهم به مهم‌ترین ویژگی محیط کار همکاران سیستم اشاره کنم، آن ویژگی «راستی و درستی» است. در همکاران سیستم مفهومی که من آن را به «راستی ودرستی» تعبیر می‌کنم، رابطه صمیمانه بین همکاران و مدیران است. این روابط صمیمانه علاوه بر ایجاد احساس نشاط از بودن در کنار یکدیگر، موجب خلق یک اعتماد متقابل بین همکاران سیستمی‌ها شده ‌است. در طی سال‌های فعالیتم هیچ‌وقت احساس نکرده‌ام که اعتماد لازم نسبت به من و کاری که انجام می‌دهم وجود ندارد. روابط صمیمانه بین افراد در همکاران سیستم علاوه بر ایجاد احساس نشاط از بودن در کنار یکدیگر، موجب خلق یک اعتماد متقابل بین همکاران سیستمی‌ها شده ‌است.
همه ما در همکاران سیستم به آرمانِ سازمان و سمت و سویی که به سمت آن حرکت می‌کند، آگاهیم و به تاثیری که در جامعه می‌گذارد، باور داریم. همکاران سیستم با خدماتی که به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد برای آنها ارزش آفرینی می‌کند. هرکدام از ما خودمان را به نوعی در خلق این ارزش سهیم می‌دانیم.
به‌نظر من مسئولیت‌پذیری و سخت‌کوشی دو شاخص مهم حرفه‌ای‌گری است. این دو شاخص را همیشه بین همکاران سیستمی‌ها می‌بینم. در همه سطوح سازمان از کارشناسان تا مدیران ارشد، همه خودشان را به این اصول پایبند می‌دانند.
نقش هر فرد در همکاران سیستم، آنقدر مهم است که شما به عنوان صاحب فرایند از آغاز تا پایان کار، ‌مسئول مستقیم و پاسخ‌گوی عملکرد خود هستید. و این به معنای رسمیت داشتن شما در سازمان است.

 روابط صمیمانه بین افراد در همکاران سیستم علاوه بر ایجاد احساس نشاط از بودن در کنار یکدیگر، موجب خلق یک اعتماد متقابل بین همکاران سیستمی‌ها شده ‌است.

اگر می‌خواهید به همکاران سیستم بپیوندید…

اگر خودانگیخته هستید و علاقه زیادی به یادگیری و کسب دانش دارید،‌ توانایی این را دارید که فرصت‌های جدید خلق کنید و از آنها به بهترین شکل برای توسعه کارتان استفاده کنید، همکاران سیستم محیط کاری ایده‌آلی برای شما خواهد بود.
اگر تازه به همکاران سیستم وارد شده‌اید یا قصد دارید برای ورود به آن اقدام کنید،‌ بدانید که باید از همان روز اول به کارتان نگاهی جدی داشته باشید و با صبر و احساس مسئولیـت کاری که به شما محول شده است را با بهترین کیفیت به ثمر برسانید. مطمئن باشید در این شرایط سازمان پذیرای افکار، ایده‌ها و حتی انتقادات شما خواهد بود. هر زمان که احساس کردید راه‌حلی در ذهن دارید که به پیشبرد کار خودتان یا بخشی از سازمان کمک خواهد کرد، ‌آن را بیان کنید. نظرات سازنده شما در تصمیم‌گیری‌های سازمان تاثیرگذار خواهد بود.