پیوستن به همکاران سیستم

نگاه همکارانی‌ها به «کار» جدی است. افراد سخت‌کوشی که با پشتکار بالا کار می‌کنند و میل به موفقیت دارند، مسیر توسعه خود را در همکاران سیستم پیدا خواهند کرد. ما تلاش می‌کنیم تا در یک محیط کاری پویا و صمیمانه، فرصت رشد و یادگیری را فراهم کنیم.

دانلود بروشور «همکارانی شوید»

تماس با واحد منابع انسانی همکاران سیستم

تلفن: ۸۳۳۸۲۰۲۳
ایمیل: HR@systemgroup.net

 

از زبان همکارانی ها


 

 


 • محمد عزیزاللهی

  معاون توسعه بازار

   

  در همکاران سیستم شایستگی حرف اول را می‌زند. اگر بر مبنای اصول و فرهنگ سازمان پیش بروید ادامه…


 • گلبرگ راکی‌زاده

  مسئول تیم اداری و منابع انسانی مرکز سرویس همکاران سیستم

   

  ما معتقدیم موفقیت هرشخص موفقیت هریک از ماست ادامه…


 • امین نوذری

  معاونت پشتیبانی مرکز سرویس همکاران سیستم

   

  لازمه کار در یک محیط حرفه‌ای مانند همکاران سیستم این است که کار را متعلق به خودتان بدانید ادامه…


 • سعیده جلیلیان

  کارشناس منابع انسانی

   

  روابط صمیمانه بین افراد در همکاران سیستم علاوه بر ایجاد احساس نشاط از بودن در کنار یکدیگر، موجب خلق یک اعتماد متقابل بین همکاران سیستمی‌ها شده ‌است.

  ادامه…


 • محمدحسن دهقان

  طراح و برنامه نویس نرم‌افزار

   

  برای موفق شدن در همکاران سیستم به صبر و تلاش نیاز دارید. فراموش نکنید که نباید به کم بسنده کنید،ادامه…

 

 

شش دلیل برای همکارانی شدن

 • محیط کاری صمیمی

  در همکاران سیستم، یک محیط کاری دوستانه و صمیمی را تجربه خواهید کرد. ارتباطات در همکاران سیستم سلسله مراتبی نیست. فضای صمیمی و دوستانه بین همکارانی‌ها و مدیران شرکت حاکم است. در اتاق مدیران به روی همکارانی‌ها باز است و همیشه می‌توانید از مشورت و همراهی مدیران و همکارانتان برای پیشبرد فعالیت‌ها استفاده کنید.

 • ثبات کاری و امنیت شغلی
  انضباط مالی در همکاران سیستم پشتوانه‌ی انجام تعهدات مالی به مشتریان، کارمندان و سهام‌داران است. پرداخت‌های منظم و بدون تاخیر به کارکنان و سایر خدمات رفاهی درنظرگرفته شده در بسته جبران خدمات همکاران سیستم، بخشی از مصادیق انضباط مالی همکاران سیستم هستند. این انضباط، تصادفی نیست بلکه ریشه در اعتقاد عمیق ما به کسب‌وکاری مسئولیت پذیر، سالم و شفاف دارد.

 • ورزش و نشاط در کار

  در همکاران سیستم، دوره‌ها و مسابقات ورزشی با مشارکت همکارانی‌ها برگزار می‌شود. برگزاری دوره‌های ورزشی مانند چی‌کونگ، اروبیک، کوه نوردی و مسابقاتی مانند فوتسال، شطرنج و پینگ پنگ، فضایی را فراهم می‌کند تا همکارانی‌ها در کنار کار، به ورزش و نشاط هم بپردازند.
  همچنین ارائه کارت‌های ورزشی جهت استفاده از سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی، این فرصت را فراهم می‌کند تا همکاران به سایر ورزش‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند.
  برگزاری سفرهای گروهی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در کنار کار، محیط مفرح و شادی را برای همکارانی‌ها فراهم می‌کند.


 • توجه ویژه به سلامتی

  همکاران سیستم، بسیار مهم است که شما در کنار کار، برای سلامتی خود نیز اهمیت ویژه‌ای قائل شوید. تلاش ما این است که با فراهم کردن تسهیلاتی در این زمینه، همکارانی‌ها را به مراقبت از سلامتی خودشان تشویق کنیم. در همکاران سیستم یک کمیته سلامت وجود دارد که خدمات زیر را برای همکارانی‌ها مهیا کرده است

  حضور پزشک مقیم در شرکت
  تشکیل پرونده پزشکی برای کارکنان
  برگزاری سمینارهایی با موضوعات سلامت و بهداشت برای کارکنان
  انجام معاینات دوره‌ای
  نظارت بر سلامت تغذیه و ارائه میان وعده‌های سلامت در ساعات کاری
  همچنین شما از همان روز اول پیوستن به همکاران سیستم، از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند خواهید شد.


 • مسیر شغلی روبه‌رشد

  تنوع فرصت‌های شغلی موجود در همکاران سیستم از یک طرف و فراهم بودن مسیر رشد از سوی دیگر، این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا از همان بدو ورود، مسیر شغلی مورد علاقه خود را تعیین و در راستای آن حرکت کنید.شما می‌توانید کار خود را از کارشناسی شروع کنید و تا رده شغلی مدیریت رشد کنید. همچنین می‌توانید از یک کارشناس تازه کار، به یک کارشناس متخصص و خبره تبدیل شوید.بسیاری از مدیران فعلی همکاران سیستم، کارشناسان سابق شرکت بوده‌اند. همچنین، هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه نیز از بین همکارانی‌ها انتخاب می‌شوند. بنابراین شما هم می‌توانید با تلاش و پشتکار، در آینده یکی از اعضای تیم مدیریتی همکاران سیستم باشید.

 • یادگیری و توسعه‌ی فردی

  در همکاران سیستم، شما می‌توانید در کنار کار کردن، به توسعه فردی و یادگیری بپردازید.

  ما در همکاران سیستم دوره‌های آموزشی متنوعی را تدارک دیده‌ایم. از دوره‌های مهارتی فردی تا دوره‌های تخصصی. شما می‌توانید با توجه به برنامه توسعه فردی و شغلی خودتان در این دوره‌ها شرکت کنید.

  همچنین، حضور در یک تیم حرفه‌ای و کار کردن در کنار افراد متخصص، فرصت یادگیری شما را افزایش می‌دهد.

  هنگام ورود به همکاران سیستم، یکی از همکاران با تجربه و متخصص، نقش مربی یا منتور را برای شما ایفا خواهد کرد تا هر آنچه را که نیاز است بدانید، به شما منتقل کند. همچنین در دوره های آموزشی متناسب با شغلتان نیز شرکت خواهید کرد.