سپیدار سیستم آسیا

شرکت سپیدار سیستم آسیا از شرکت‌های تخصصی زیرمجموعه همکاران سیستم است که از سال ۱۳۸۸ با هدف ارائه خدمات نرم‌افزاری به کسب وکارهای کوچک آغاز به کار کرد.
سپیدار، راهکار ویژه همکاران سیستم برای کسب‌وکارهای کوچک است که به پشتوانه‌ی تیم مجربی از مدیران، تحلیل‌گران و برنامه‌نویسان همکاران سیستم، با بیش از دو دهه حضور مؤثر در صنعت نرم‌افزار کشور، تولید شده است.
 دشت، راهکار ویژه همکاران سیستم برای اصناف و فروشگاه‌هاست. این محصول هم اکنون به مدیریت بهتر تعداد زیادی از اصناف و فروشگاه‌ها کمک کرده است.
دانش و تجربه‌ی ارزشمند همکاران سیستم در حوزه تولید نرم افزار، ما را قادر ساخته است که بر اساس نیازسنجی مشتریان و با تازه‌ترین فناوری‌های نرم‌افزاری روز، محصولی را در اختیار شما بگذاریم که با کاربری آسان، بدون بروز خطا، آموزش جامع چندرسانه‌ای و هزینه‌ی مناسب، شما را در اداره مؤثرتر و کارآمدتر کسب‌و‌کارتان یاری می‌کند.

چرا سپیدار؟

سپیدار، پاسخ همکاران سیستم به نیاز شما برای مستندسازی، مدیریت و ساماندهی یکپارچه‌ی اطلاعات در بازار رقابتی کسب‌وکارهای کوچک است. شبکه گسترده نمایندگان فروش سپیدار در سراسر کشور و تجربه همکاران سیستم در بازار شرکت‌های متوسط و بزرگ، تجربه و زیرساخت‌های لازم را برای عرضه‌ و خدمات‌رسانی موثر سپیدار در بازار کسب وکارهای کوچک، فراهم کرده است.
 

محصول سپیدار همکاران سیستم

سیستم‌هایی که بسته‌های مختلف محصول سپیدار همکاران سیستم  را تشکیل می‌دهد عبارتند از :

  •  حسابداری
  • مشتریان و فروش
  • دریافت و پرداخت
  • تامین‌کنندگان و انبار
  • حقوق و دستمزد
  • حسابداری پیمانکاری
  • تولید

این محصولات به‌صورت یکپارچه و در بسته‌های ویژه‌ی شرکت‌های تولیدی، بازرگانی و خدماتی ارایه می‌شوند. دوزبانه بودن ، نسخه شبکه و قابلیت استفاده برای چند شرکت، از امکاناتی است که همراه این محصولات ارائه می‌شود.

محصول دشت همکاران سیستم

دشت همکاران سیستم نرم افزاری ویژه مدیریت اصناف و فروشگاه ها است که با استفاده از این محصول ، صدور فاکتور فروش، ثبت هزینه ها، کنترل موجودی فروشگاه و عملیات دریافت و پرداخت به سرعت و ساده امکان پذیر است. این محصول نیازهای مالی و مالیاتی طیف وسیعی از اصناف را پوشش می دهد. نسخه های طلافروشی و املاک نیز راهکار ویژه همکاران سیستم برای پوشش فرایند های این دو صنف است.

خدمات پس از فروش

یکی از مزیت‌های اصلی محصولات سپیدار و دشت، کاربری آسان و عدم بروز خطای سیستمی است که نیاز به هرگونه پشتیبانی فنی را به حداقل می‌رساند. با وجود این، ما برای اطمینان خاطر شما، خدمات پس از فروش خود را به صورت آنلاین، تلفنی و نمایندگان فروش در اختیار مشتریان می‌گذاریم.
ما موفقیت سپیدارسیستم را در گرو رضایت، موفقیت و پیشرفت مشتریان خود می‌بینیم و استقبال کنونی مشتریان از محصولات سپیدار و دشت همکاران سیستم به ما اطمینان می‌بخشد که در مسیر درستی هستیم.
عرضه‌ی سپیدار و دشت توسط نمایندگی‌های فروش شرکت سپیدارسیستم در سراسر کشور انجام می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این شرکت وبسایت سپیدار سیستم را ببینید.

مدیر عامل: رضا زارعی
آدرس: تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه شهدا، پلاک ۱۶
تلفن: ۸۱۰۲۲۰۰۰
دورنگار: ۸۱۰۲۲۹۹۹
ایمیل: info@sepidarsystem.com