Zebra مرکز راهکارهای سازمانی موتورولا را خرید

Zebra مرکز راهکارهای سازمانی موتورولا را خرید

همکاران سیستم- دو شرکت Zebra Technologies و Motorola Solutions اعلام کردند که توافقات نهایی بین آن‌ها صورت گرفته است تا مرکز تولید راهکارهای سازمانی موتورولا به قیمت ۴۵. ۳ میلیارد دلار به شرکت Zebra واگذار شود.
به گزارش وب‌سایت itp، بخشی از این واگذاری به صورت نقد و مابقی به صورت وام قرضه خواهد بود. این واگذاری که مورد تایید هیئت مدیره هر دو شرکت واقع شده است، برای نهایی شدن به دریافت تاییده قانونی و دولتی هم نیازمند است.
دو شرکت یاد شده با انتشار بیانیه رسمی اعلام کردند که فرآیند واگذاری مرکز تولید راهکارهای سازمانی موتورلا به شرکت Zebra در پایان سال ۲۰۱۴ میلادی نهایی خواهد شد.
 «آندرز گوستافسان» (Anders Gustafsson) مدیرعامل شرکت Zebra گفت: «این خرید شرکت Zebra را به یکی از بزرگ‌ترین ارایه‌دهندگان راهکارهای هوشمند تبدیل می‌کند و باعث می‌شود تا این شرکت ضمن گسترش خدمات سازمانی، زنجیره‌های ارزشی خود را توسعه بخشد.»
او در ادامه توضیح داد: «راهکارهای سازمانی به میزان قابل ملاحظه بر ارزش سهامداران ما تاثیر می‌گذارد و باعث می‌شود نوآوری بیشتر در محصولات و ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان و شرکای ما صورت گیرد. اتفاق یاد شده Zebra را به عنوان یک مبتکر فناوری با قابلیت سرعت‌دهی به ارایه خدمات موبایلی، تحلیل داده‌ها و سیستم‌های پردازش ابری معرفی می‌کند.»
 «گرِگ براون» (Greg Brown) مدیر مرکز Motorola Solutions نیز در این باره گفت: «مرکز راهکارهای سازمانی ما یک گزینه ایده‌آل برای Zebra محسوب می‌شود.»
او در ادامه اظهار داشت: «این واگذاری به ما کمک می‌کند تا بر فرآیند ارایه راهکارهای بحرانی برای سازمان‌های دولتی و خدمات عمومی تمرکز راهبردی داشته باشیم. ما با تکمیل شدن فرآیند واگذاری درآمد به‌دست آمده را به سهامداران بازمی‌گردانیم.»

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *