Windows Store با ویندوز ۱۰ سازگارتر شد

Windows Store با ویندوز ۱۰ سازگارتر شد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت به‌روزرسانی جدیدی را برای فروشگاه اینترنتی Windows Store عرضه کرد تا سازگاری بیشتری با ویندوز ۱۰ داشته باشد.
به گزارش وبسایت gsmarena، البته با این به‌روزرسانی تغییر محسوسی مشاهده نمی‌شود. ولی نکته قابل توجه این است که فروشگاه اینترنتی مذکور از این پس لیستی را منتشر می‌کند که در آن نام اپلیکیشن‌هایی که به صورت اختصاصی برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ ساخته شده‌اند، آورده شده است.
البته هنوز به طور مشخص اعلام نشده است که در این به‌روزرسانی چه قابلیت‌ها و ارتقاهای جدید در اختیار کاربران مایکروسافت قرار گرفته است. تنها نکته دیگری که هم‌اکنون اعلام شده این است که کاربران می‌توانند نسخه جدید را با نام ۲۰۱۶.۲۷.۲.۰ از روی اینترنت بارگذاری کنند.
کاربرانی که روی دستگاه خود سیستم عامل ویندوز را در اختیار دارند، با مراجعه به بخش Downloads & Updates می‌توانند نسخه جدید فروشگاه اینترنتی ویندوز را در اختیار بگیرند.
شرکت مایکروسافت در آخرین گزارش خود روی Windows Store توضیح داد که این فروشگاه اینترنتی از زمان عرضه ویندوز ۱۰ بیش از ۳ میلیارد بازدید داشته است. در این گزارش آمار جالب دیگری هم اعلام شده است که روی سایت مایکروسافت می‌توان به آن دسترسی داشت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *