VMware شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای شبکه‌ای خرید

VMware شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای شبکه‌ای خرید

همکاران سیستم- شرکت VMware به عنوان بزرگترین تولیدکننده نرم‌افزارهای مجازی‌سازی در جهان اعلام کرد شرکت Arkin Net که در زمینه تولید نرم‌افزارهای مخصوص تامین امنیت، پشیتبانی از عملیات‌ها و تحلیل اطلاعات در مراکز داده فعالیت می‌کند را خریداری کرده است تا از این طریق اپلیکیشن vRealize Suite خود را کامل کند.

به گزارش وبسایت Zdnet، هنوز جزییات این قرارداد مشخص نشده است. ولی قرار است Arkin در بخش مراکز داده مبتنی بر نرم‌افزار شرکت VMware به فعالیت خود ادامه دهد. پیش‌بینی شده است فرآیند خرید شرکت Arkin در فصل دوم سال جاری میلادی به اتمام برسد.

شرکت VMware همچنان به دنبال آن است تا برای تکمیل اپلیکیشن vRealize Suite و ابزارهای مجازی‌سازی شبکه NSX خود خریدهای دیگری انجام دهد. ابزارهای Arkin ترافیک مراکز داده را بررسی می‌کنند و امکان استقرار سیستم‌های NSX را فراهم می‌آورند. زمانی که ابزارهای مبتنی بر نرم افزار با پلتفرم تحلیل داده Arkin ادغام شود، این قابلیت در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد.

قرار است شرکت Arkin سیستم‌های امنیت شبکه و اپلیکیشن‌های عملیات سازمانی را به مجموعه نرم افزاری vRealize اضافه کند. دو شرکت Arkin و VMware هم‌اکنون مشتریان سازمانی مشترک دارند و با این وجود Arkin محصولات خود را با سیستم‌های شبکه‌ای شرکت‌های سیسکو، Arista، Palo Alto، Brocada و Juniper ادغام کرده است.