VMware سال مالی ۲۰۱۸ را با موفقیت به اتمام رساند

همکاران سیستم- شرکت VMware از بزرگترین ارایه‌دهندگان خدمات ابری دوگانه و سرویس‌های مجازی‌سازی اعلام کرد فصل چهارم سال مالی خود را با قدرت هرچه تمام‌تر پشت‌سر گذاشته است. با این وجود در گزارش منتشر شده از این شرکت هیچ خبری در مورد احتمال واگذاری کامل آن به شرکت DELL منتشر نشد.
به گزارش وب سایت Zdnet؛ شرکت VMware اعلام کرد زیان خالص آن در چهارمین فصل از سال سپری شده ۴۴۰ میلیون دلار بوده است که به عبارت دیگر این رقم را می‌توان به‌ ازای هر سهام در بازار بورس ۱.۰۹ دلار محاسبه کرد. این میزان زیان از مجموع درآمدهای ۲.۳۱ میلیارد دلاری VMware در این دوره زمانی سه ماهه به دست آمد که نسبت به درآمدهای فصل چهارم سال قبل از آن ۱۴ درصد بیشتر بود. زیان خالص VMware در فصل مشابه قبل به دلیل مالیات‌ها و اخراج کارمندان ۹۷۰ میلیون دلار محاسبه شده بود.

مجموع درآمدهای غیرحسابرسی شده (non-GAAP) شرکت VMware در این فصل به ازای هر سهام ۱.۶۸ دلار محاسبه شد.
وال استریت پیش‌بینی کرده بود که شرکت VMware در این دوره زمانی سه ماهه به ازار هر سهام خود ۱.۶۲ دلار درآمد کسب کند و مجموع درآمدهای آن به عدد ۲.۲۶ میلیارد دلار برسد.
شرکت VMware همچنین اعلام کرد برای سال مالی ۲۰۱۸ در مجموع ۵۷۰ میلیون دلار سود کسب کرده است که این رقم معادل ۱.۳۸ دلار به‌ازای هر سهام است و مجموع درآمدهای این شرکت نرم‌افزاری در یک سال گذشته ۷.۹۲ میلیارد دلار محاسبه شده است که این رقم نیز رشد ۱۲ درصدی را نشان می‌دهد.