VMware خدمات چندگانه ابری خرید

همکاران سیستم – شرکت VMware بزرگترین تولیدکننده نرم‌افزارهای مجازی‌سازی در جهان روز گذشته اعلام کرد که در نظر کمپانی Avi Networks که در زمینه توسعه اپلیکیشن‌های مبتنی بر فضاهای چندگانه ابری فعالیت می‌کند را خریداری کند.

این واگذاری جدید به مجموعه خدمات شبکه‌ای و امنیتی VMware کمک می‌کند تا بتواند سیستم‌های کنترلی عرضه اپلیکیشن‌های مبتنی بر نرم‌افزار خود را تقویت کند. هنوز جزییات مربوط به این قرارداد مشخص نشده است و با این وجود پیش‌بینی می‌شود VMware در فصل دوم سال مالی جاری خرید شرکت یاد شده را به اتمام برساند.

پلتفرم خودکار شبکه اپلییشن و خدمات امنیتی Avi به سیستم‌های تحلیل داده، پیکربندی مبتنی بر قالب و ادغام با محصولات مدیریتی خودکار مجهز شده است. این پلتفرم ابزارهای تحلیلی پیشرفته و قابلیت‌های لازم برای نظارت بر عملکرد، گسترش توانایی در محیط داخلی سازمان، فضاهای چندگانه ابری و انعطاف‌پذیری در مقایس بالای پردازش داده‌ها را فراهم می‌کند.

محصولات شرکت Avi به تازگی با فناوری‌های VMware از جمله VMware NSX و VMware vCenter ادغام شده است. زمانی که این واگذاری به صورت کامل انجام شود VMware قصد دارد هر دو قابلیت متعادل کننده تحلیل داده‌های سازمانی VMware NSX Data Center و سیستم پیشرفته ADC را با پلتفرم شرکت مذکور ادغام کند.

«تایم گیلیس» از مدیران ارشد شرکت VMware در این خصوص گفت: «ادغام فناوری‌های Avi Networks  و VMware NSX  به سازمان‌ها کمک می‌کند تا به فرصت‌ها و تهدیدهای پیش روی خود پاسخ بهتر دهند، مدل‌های جدید کسب و کار را ارایه کنند و خدمات مورد نیاز خود را در تمامی برنامه‌ها و داده‌های سازمانی به کار گیرند».

منبع: zdnet