VMware خدمات ابری دوگانه معرفی کرد

همکاران سیستم – شرکت VMware خدمات پردازش ابری جدید و گسترده‌ای را معرفی کرده است که به کاربران کمک می‌کند تا نیازهای اختصاصی خود مرتبط با اپلیکیشن‌های سنتی و مدرن را برطرف کنند. این سرویس ابری دوگانه در اصل استاندارد جدیدی را برای سازمان‌ها ارایه می‌دهد.

شرکت مذکور تلاش می‌کند موقعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین توسعه دهندگان پلفترم‌های ابری دوگانه در بازار جهانی خدمات پردازش ابری عمومی معرفی کند. در این بازار هم اکنون رقبای بزرگی از جمله AWS آمازون، Azure مایکروسافت، Cloud گوگل و IBM Cloud حضور دارند و البته بیش از 60 شرکت مختلف در سراسر جهان برای توسعه خدمات پردازش ابری VMware Cloud Verified با آن همکاری می‌کنند.

بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده، در حال حاضر بیش از 70 میلیون فضای کاری در سراسر جهان مبتنی بر خدمات VMware فعالیت‌های خود را پیش می‌برند و از بین آنها 10 میلیون مورد سیستم کاری خود را به صورت ویژه روی فضای ابری پیش می‌برند. همچنین بیشتر از 10 هزار مرکز داده نیز توسط سیستم VMware Cloud فعالیت‌های خود را مدیریت می‌کنند.

«کریس ولف» مدیر فناوری مرکز توسعه صنعتی VMware در این خصوص گفت: «خط پایین در اینجا تفاوت میان پلتفرم‌های مخصوص اپلیکیشن‌ها و خدمات اپلیکیشن‌های مورد نیاز مشتریان تعریف شده است و ما به آنها امکان می‌دهیم به صورت عملی سیستم‌های مورد نیاز خود را در هر نقطه اجرا کنند».

منبع: zdnet

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *