Skype سازمانی مایکروسافت با Office ۳۶۵ تلفیق شد

Skype سازمانی مایکروسافت با Office ۳۶۵ تلفیق شد

همکاران سیستم- پلتفرم نرم‌افزاری مخصوص ارتباطات سازمانی مایکروسافت که با برند و نام جدید عرضه شده است، برای صاحبان مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ عرضه شد.به گزارش وبسایت Eweek، این محصول سازمانی که با نام Skype for Business شناخته می‌شود به صورت رسمی عرضه شد و زمان ورود آن به بازار یک ماه پس از آن بود که مایکروسافت پیش‌نمایش فنی از جانشین ابزار ارتباطی Lync را ارائه کرد.
گروه توسعه‌دهنده Skype for Business مایکروسافت در تاریخ ۱۴ آپریل با انتشار بیانیه‌ای توضیح داد که این محصول هم‌اکنون در قالب بخشی از به‌روزرسانی‌های ماهانه آپریل برای مجموعه نرم‌افزاری Office ۲۰۱۳ ارائه شده است.
ابزار ارتباطی مذکور رابط کاربری جدیدی را در اختیار می‌گیرد که شکل ظاهری آن شبیه به Skype است و قابلیت‌های توسعه‌یافته Lync را نیز شامل می‌شود، امکان برقراری تماس‌های سازمانی را فراهم می‌کند و قابلیت‌های ویژه برای کنفرانس‌های ویدیویی و پیام‌رسانی‌ها را در اختیار کاربران می‌گذارد.
مایکروسافت در بیانیه خود گفت: «در همین راستا Skype for Business Online برای تمام کاربران Office ۳۶۵ در سراسر جهان عرضه شده است و ما پیش‌بینی می‌کنیم که فرآیند عرضه آن تا پایان ماه می تکمیل شود».
سیستم Skype for Business پس از دو سال تلاش آماده ورود به بازار شد و مدیران مایکروسافت طی آن سعی کردند قابلیت‌های Skype و Lync را با یکدیگر ادغام کنند و سیستم قبلی را به یک ابزار ارتباطی سازمانی پیشرفته تبدیل کنند.
به گفته شرکت مایکروسافت در هر ماه بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان از Skype استفاده می‌کنند و ابزارهای مختلف آن برای گفت‌وگوی نوشتاری، ‌تماس صوتی یا تماس‌های تصویری را به کار می‌گیرند.