SAP پیشرو ارائه نسخه موبایلی ابزارهای سازمانی و تجاری

SAP پيشرو ارائه نسخه موبایلی ابزارهای سازمانی و تجاری

همکاران سیستم- به دنبال فعالیت‌های اخیر شرکت SAP کاربران از این پس می‌توانند راهکارهای تجاری مربوط به ابزارهای برنامه‌ریزی منابع سازمانی(ERP) را روی تلفن‌همراه خود در اختیار داشته باشند.شرکت SAP با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد که به فعالیت‌های خود در حوزه تولید ابزارهای سازمانی مبتنی بر دستگاه‌های الکترونیکی همراه ادامه می‌دهد.

این شرکت در تلاش است ابزارهای جدید خود را مبتنی بر پلتفورم Sybase Unwired  تولید کند تا کاربران در انواع دستگاه‌های الکترونیکی همراه از مزایای این قبیل ابزارهای سازمانی بهره‌مند شوند. شرکت SAP بر این باور است که تقریبا 80 درصد ارتقا‌های نرم‌افزاری آن در آینده بر اساس این پلتفرم انجام خواهد شد.

این شرکت با همکاری شرکای خود تاکنون بیش از 100 ابزار موبایلی را تولید کرده است که تمامی آن‌ها در نمایشگاه Sapphire Now + SAP TechEd مادرید به نمایش درآمدند.

دکتر راج ناتان، مدیر مرکز Sybase در این باره توضیح داد: «شرکت SAP به همراه شرکای خود انواع ابزارهای سازمانی مبتنی بر دستگاه‌های الکترونیکی همراه را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد تا به آن‌ها امکان دهد از طریق تلفن‌همراه خود نیز فعالیت‌های صنعتی و تجاری خود را دنبال کنند. این ابزارها به مهم‌ترین و حیاتی‌ترین نیازهای تجاری کاربران پاسخ می‌دهد».

شرکت SAP هفته گذشته اعلام کرد که در تلاش است تا پایان سال جاری میلادی به هدف خود مبنی بر سازگاری کامل با محیط زیست نیز  برسد.

codestone