SAP مجموعه نرم‌افزاری Business Suite را بازآفرینی کرد

SAP مجموعه نرم‌افزاری Business Suite را بازآفرینی کرد

همکاران سیستم- شرکت SAP امیدوار است نسخه جدید نرم‌افزار Business Suite را به صورت ویژه برای سیستم HANA عرضه کند و با این کار سازگاری با ابزارهای جدید مبتنی بر فضای ابری و پلتفورم حافظه‌ای HANA را سرعت بخشد.

به گزارش وبسایت enterpriseappstoday یکی از مهم‌ترین اقدامات برای شرکت‌های نرم‌افزاری بزرگ از جمله SAP، اوراکل و مایکروسافت ارائه نوعی از ابزارهای مبتنی بر فضای پردازش ابری است که ضمن استقرار جدید، نرم‌افزارهای کنونی را نیز از بین نمی‌برند.

شرکت SAP یک گام تازه در این مسیر برداشته است و برای رسیدن به هدف مذکور نسخه جدید نرم‌افزار محبوب Business Suite را عرضه کرده است.

«بیل مک‌درموت» مدیرعامل SAP این محصول را با نام SAP S/4HANA معرفی کرد و از آن به عنوان “یک پلتفرم نوآورانه” یاد کرد که “برای عصر دیجیتال بازآفرینی شده” و البته، بر این مسئله تاکید کرد طی 25 سال گذشته این بزرگترین محصول تولید شده در این شرکت بوده است.

شرکت SAP گزینه‌های مبتنی بر فضای پردازش ابری، پیش-فرض و با قابلیت استقرار چندگانه را پیش‌روی مشتریان خود قرار داده است تا آنها به آسانی بتوانند با یک رابط کاربری واحد و پایدار وارد فضای ابری شوند و از تمامی گزینه‌ها بهره ببرند.

لازم به ذکر است که این محصول جدید بلندپروازی‌های SAP برای استفاده از داده‌های موجود روی پلتفورم حافظه‌ای HANA را نیز عملی می‌کند.