SAP سه ابزار جدید در حوزه اینترنت اشیا ارائه کرد

SAP سه ابزار جدید در حوزه اینترنت اشیا ارائه کرد

همکاران سیستم- شرکت SAP سه ابزار جدید مبتنی بر فناوری “اینترنت اشیا”(IoT) را معرفی کرد که داده‌های حسگرها و اطلاعات داخلی پردازش شده را مورد استفاده قرار می‌دهند تا مدیریت دستگاه‌های الکترونیکی متصل به یکدیگر بهتر و آسان‌تر صورت گیرد.به گزارش وبسایت itp، این سه محصول جدید با نام‌های زیر شناخته می‌شوند: راهکار SAP Predictive Maintenance and Service، نرم‌افزار SAP Connected Logistics و ابزار SAP Manufacturing Execution. سه محصول یادشده می‌توانند به صورت لحظه‌ به‌ لحظه اطلاعات حسگر و قابلیت‌های پیشرفته از جمله داده‌های مربوط به پردازش داخل حافظه، داده‌های جغرافیایی-فضایی، داده‌های مخابراتی، تحلیل پیش‌بینی‌ها و پردازش‌های مربوط به رویدادهای پیچیده را در اختیار بگیرند.
ابزار SAP Predictive Maintenance and Service به منظور استفاده از داده‌های تاریخی، داده‌های سازماندهی نشده و اطلاعات حسگر ارائه شده است تا در فرآیند پیش‌بینی اختلال‌های سیستمی پیش از رخ دادن آن‌ها به کاربر کمک کند.
علاوه بر این، ابزار موبایلی SAP AR Service Technician به تکنسین‌ها امکان می‌دهد تمام اقدامات لازم مربوط به دستورهای صادر شده از جانب SAP Predictive Maintenance and Service را مدیریت کنند.
راهکار SAP Connected Logistics به اوپراتورهای بخش تدارکات سازمان امکان می‌دهد ترافیک فعالیت‌ها را در داخل و خارج از مرکز خود مانیتور کنند و ارتباطات لازم بین بخش‌ها را فراهم آورند.
ابزار دیگر نیز به منظور استقرار سیاست‌های اینترنت اشیا در محیط کارخانه‌ای ارائه شده است و این امکان را فراهم می‌کند تا نتایج فرآیندهای کارخانه‌ای به صورت لحظه به‌لحظه روی پلتفرم SAP HANA منتشر شوند.