SAP راهکارهای نرم افزاری خود را به چهل زبان عرضه می‌کند

SAP راهکارهای نرم افزاری خود را به چهل زبان عرضه می‌کند

همکاران سیستم- شرکت SAP اخیراً نرم افزاری از شرکت آلمانی داتانگو خریده است که به کمک آن می‌تواند راهکارهای نرم افزاری خود را به صورت چندزبانه عرضه کند. این نرم افزار همچنین به SAP اجازه می‌دهد مطالب آموزشی بیشتری را در نرم افزارهای سازمانی خود بگنجاند.
به گزارش pcworld این نرم‌افزار به کاربران راهکارهای SAP کمک می‌کند با دسترسی به مطالب آموزشی درباره نحوه استفاده از راهکارهای نرم افزاری هزینه‌های خود را در این زمینه کاهش دهند.

نرم افزار شرکت داتانگو کارهایی مثل رده بندی اسناد و مدارک، ارائه مطالب آموزشی در کلاس‌های درس، یادگیری الکترونیک و کمک‌های آنلاین درباره نحوه استفاده از راهکارهای نرم افزاری مختلف را آسان می‌کند و همچنین امکان ترجمه آن‌ها به بیش از ۴۰ زبان دنیا را با فشردن فقط یک دکمه امکان پذیر می‌سازد.

این نرم افزار به کاربران اجازه می‌دهد قبل از انجام فعالیت‌های مورد نظر خود، آن را در محیط این نرم افزار شبیه سازی کنند و با دریافت بازخوردهای لازم اشکالات آن را رفع کنند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم افزار این است که نیاز به ارائه کمک و پشتیبانی آنلاین برای حل مشکلات کاربران درباره راهکارهای نرم افزاری را کاهش می‌دهد.

شرکت SAP دقیقاً توضیح نداده است که از نرم افزار داتانگو چگونه استفاده خواهد کرد، فقط اعلام کرده است این دو شرکت به کمک یکدیگر در زمینه تولید نرم افزار‌ها و برنامه‌های خودآموز سرمایه گذاری خواهند کرد. SAP در مورد مسائل مالی خرید این نرم افزار نیز جزئیات بیشتری فاش نکرده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *