SAP تا سال 2040 از پلتفرم سازمانی خود پشتیبانی می‌کند

شرکت SAP تصمیمات گسترده‌ای ‘گرفته است تا مشتریان خود را از نرم افزار سنتی برنامه ریزی منابع انسانی (ERP) خود که با نام Business Suite 7 شناخه می‌شود، به پلتفرم مدرن و پیشرفته S/4HANA انتقال دهد.
این شرکت برای آنکه کاربران سازمانی را مطمئن کند که این پلتفرم تمام نیازهای آن‌ها را برای دوره زمانی طولانی پاسخ می‌دهد امروز اعلام کرد تا سال 2040 میلادی از S/4HANA پشتیبانی خواهد کرد. این مسئله به این معنی خواهد بود که اگر کسب و کارها فعالیت‌های خود را امروز به سیستم جدید انتقال دهند، تا دو دهه آینده نیاز به تغییر اساسی و استفاده از پتلفرم جدید نخواهند داشت.
«جاشوا گرینبام» از مرکز «مشاوره اپلیکیشن‌های سازمانی» در این خصوص گفت: «این همان چیزی است که شما به عنوان یک سازمان باید انتظار داشته باشید. در ابتدای چرخه جذب می‌خواهید اطمینان کامل به دست آورید که می‌توانید سرمایه گذاری خود را برای 20 سال آینده ادامه دهید و این پلتفرم اطمینان یاد شده را به شما می‌دهد.»


«کریستین کلِین» مدیرعامل شرکت SAP در این خصوص گفت شرکت‌ها و سازمان‌ها علاقه‌مند هستند تا فعالیت‌های خود را به پلتفرم S/4HANA انتقال دهند. ولی در این میان برخی شرکت‌های بزرگ به او توضیح داده‌اند که نمی‌خواهند پشتیبانی از این پلتفرم سال 2025 میلادی پایان یابد. شرکت SAP پیش از این گفته بود سال 2025 این پلتفرم را کنار می‌گذارد.
کلین در این خصوص گفت:‌ «این اتفاق برای این شرکت‌ها فقط محدود به توسعه فناوری نمی‌شود. باید توجه داشت تطبیق فعالیت‌های کاری با یک پلتفرم جدید فرآیند طولانی است و سازگاری با نیازهای مشتریان در دنیای دیجیتال حرف اول را می‌زند.»

 

منبع: CIO