SAP با خرید شرکت سیکلو حضور خود را در بازار راهکارهای همراه گسترش می‌دهد

SAP با خرید شرکت سیکلو حضور خود را در بازار راهکارهای همراه گسترش می‌دهد

همکاران سیستم- شرکت SAP، یکی از بزرگترین عرضه کنندگان راهکارهای کسب و کار در جهان برای تقویت راهکارهای خود در بازار فناوری های همراه شرکت سیکلو را خریده است.

به گزارش وب سایت enterpriseappstoday خرید شرکت سیکلو به SAP کمک می‌کند راهبرد خود در زمینه عرضه راهکارهای کسب و کار بر روی فناوری های همراهی مثل گوشی های هوشمند و رایانه‌های لوحی را تقویت کند. شرکت سیکلو تا پیش از این نرم افزارهای کاربردی از قبیل نرم افزار مدیریت سرمایه همراه را عرضه می کرد که شرکت ها و سازمان‌های کاربر می توانستند با نصب آن بر روی ابزار همراه خود به پلت فرم ها و راهکارهایی از قبیل نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و نرم افزار مدیریت منابع سازمانی (ERP) دسترسی داشته باشند.

شرکت سیکلو هم اکنون در 39 کشور جهان بیش از 600 مشتری دارد که عمده آنها در حوزه‌های علم و فناوری، تاسیسات و صنعت نفت و گاز فعالیت می کنند.

شرکت SAP در مورد قیمت قرارداد و دیگر شرایط این خرید جزئیات بیشتری منتشر نکرده است. SAP که در حال حاضر در حال یکپارچه کردن راهکارهای کسب و کار خود با فناوری‌های همراه است، به مدد شرکت سیکلو می تواند حضور خود را در دنیای فناوری های همراه گسترش دهد.

خبر این خرید در حالی منتشر می شود که خبر طرح‌های بلندپروازانه SAP برای حضور جدی تر در بازار پایگاه های داده بر سر زبان ها افتاده است. این شرکت قصد دارد طرح های خود برای استیلا بر این بازار را با تاسیس پایگاه داده ای هانا و کمک گرفتن از فناوری های شرکت سای‌بیس (Sybase) عملی کند.