Salesforce سیستم Wave خود را روی فضای ابری برد

Salesforce سیستم Wave خود را روی فضای ابری برد

همکاران سیستم- شرکت Salesforce با انتشار بیانیه رسمی اعلام کرد ابزارهای مجازی‌سازی تحلیلی آن هم‌اکنون روی پلتفرم واحد شرکت ارائه می ‌شوند تا از این طریق سیستم Analytics Cloud گسترده‌تر از قبل در اختیار شرکت‌های توسعه‌دهنده نرم‌افزار و کاربران سازمانی قرار بگیرد.
به گزارش وبسایت ZDnet، این شرکت که خبر مذکور را در نشست Dreamforce در سانفرانسیسکو منتشر کرد، توضیح داد که ابزارهای مجازی‌سازی تحلیلی آن در مرکز توجه کاربران سازمانی قرار دارند. ایده اصلی Salesforce این است که ابزارهای تحلیلی، هوشمند و سیستم‌های گرافیکی Wave را از طریق داشبوردهای نرم‌افزارهای خود ارائه دهد تا کاربران در آنها بتوانند به سرعت عکس‌العمل‌های لازم را نشان دهند.
کاربران Salesforce همچنین می‌توانند قابلیت‌های کاربری Wave را ایجاد کنند تا بتوانند در پلتفرم جامع این شرکت به نیازهای خود پاسخ دهند. سیستم Wave همچنین با سیستم App Cloud شرکت Salesforce ادغام شده است تا کارایی بیشتری داشته باشد.
این اقدام در شرایطی صورت می‌گیرد که Salesforce از طریق سیستم جامع Analytics Cloud خود را به انواع فضاهای پردازش ابری متصل کرده است و تا بتواند بهترین خدمات را به کاربران خود ارایه دهد.
«آنا رزنمن» مدیر بازایابی محصول در مرکز Wave Analytics Cloud شرکت Salesforce طی مصاحبه‌ای توضیح داد که ابزارهای تحلیلی می‌بایست به صورت اکتشافی در اختیار سازمان‌ها قرار بگیرند. رزنمن در این خصوص گفت: «ما می‌خواهیم با ابزارهای مجازی‌سازی و تحلیلی پلتفرم Wave به یک سیستم اکتشافی با فرصت‌های جدید تبدیل شود تا بتواند در زمینه‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد».