Salesforce روی خدمات سازمانی خود ۲۵ درصد تخفیف می‌دهد

Salesforce روی خدمات سازمانی خود ۲۵ درصد تخفیف می‌دهد

همکاران سیستم- تخفیف هزینه‌های اشتراک در عرصه نرم‌افزارهای سازمانی اتفاق نامتعارفی به نظر نمی‌رسد. ولی طی یک سال گذشته شرکت Salesforce توانست با ارائه تخفیف‌های زیاد توجه کاربران سازمانی را به خود جلب کند. این طرح‌ها به گونه‌ای بود که اگر در دوره زمانی مشخص وارد مجموعه کامل نرم‌افزاری این شرکت شوند، تخفیف‌ها را در اختیار می‌گرفتند.
به گزارش وبسایت PCworld، مرکز The Register روز گذشته به نقل یک منبع آگاه  اطلاعاتی را در این زمینه منتشر کرد. این منبع آگاه به سازمان‌ها توصیه کرد نرم‌افزارهای Salesforce را مورد استفاده قرار دهند.
در گزارش مذکور گفته شد شرکت Salesforce برای نرم‌افزارهای استاندارد خود تخفیف ۲۵ درصدی را در نظر گرفته است. ولی این تخفیف در شرایطی ارایه می‌شود که کاربران نه تنها مشترک سرویس Sales Cloud باشند، بلکه خدمات مشاوره‌ای Marketing Cloud را هم مورد استفاده قرار دهند.
این شرکت که به صورت تخصصی در زمینه تولید نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)‌ فعالیت می‌کند، ۹ ماه پیش از آنکه قرارداد مربوط به نسخه کنونی نرم‌افزار-به‌عنوان-خدمات (SaaS) آن منقضی شود، طرح‌های مشابهی را در اختیار مشتریان خود قرار داد.
زمانی که قراردادهای نرم‌افزاری جدید با شرکت Salesforce منقضی شود، قیمت‌ها به حالت اصلی بازمی‌گردد. گزارش‌ها اعلام کرده‌اند که هزینه سالانه استفاده از این نرم‌افزارها حتی می‌تواند تا ۵ درصد هم افزایش پیدا کند.
«مارک بنیوف» مدیرعامل شرکت Salesforce اعلام کرد که می‌خواهد این شرکت پرسرعت‌ترین شرکت تولیدکننده نرم‌افزار باشد و میانگین درآمدهای سالانه خود را به ۱۰ میلیارد دلار برساند.