Salesforce راهکار موبایلی تحلیل داده‌های خود را به‌روز کرد

Salesforce راهکار موبایلی تحلیل داده‌های خود را به‌روز کرد

همکاران سیستم- شرکت Salesforce از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای CRM در جهان سرویس Analytics Cloud خود را به‌روز کرد تا به گفته کارشناسان موج بعدی نوآوری‌های موبایلی ایجاد شود.به گزارش وبسایت Cio Today با این به‌روزرسانی‌ها، کاربران می‌توانند منابع داده‌ای جدید خود را وارد و تحلیل کنند، داشبورد کاملاً جدید به وجود آورند و اطلاعات داخلی تلفن همراه خود را ظرف چند ثانیه به اشتراک بگذارند.

به همین منظور، نسخه ویژه‌ای از نرم‌افزار Analytics Cloud برای رایانه‌های رومیزی و دستگاه‌های موبایلی عرضه شده است. با این محصول کاربران می‌توانند با استفاده از Analytics Cloud داده‌های وارد شده خود را در اختیار بگیرند یا انواع مختلف داده‌ها که از پیش ارائه شده است را مورد استفاده قرار دهند.

به گفته Salesforce، سیستم Analytics Cloud که با پشتیبانی Wave Platform ارائه شده است، نخستین راهکار تحلیل داده برای کاربران سازمانی موبایلی محسوب می‌شود.

از زمان عرضه نخستین نسخه Analytics Cloud در نوابر گذشته، بیش از نیمی از درخواست‌های ارائه شده برای این سیستم مبتنی بر دستگاه‌های موبایلی است.

«آنا رُزنمن» مدیر بازاریابی محصولات برای Salesforce Analytics Cloud در این خصوص توضیح داد: «موبایل به پاشنه آشیل سیستم‌های تحلیل داده تبدیل شده است. راهکارهای سنتی در این زمینه پیچیدگی فراوان داشتند و وقت زیادی را هدر می‌دادند؛ به این معنی که پاسخ‌ها فقط توسط یک تحلیلگر و از طریق رایانه رومیزی قابل دسترسی بود. راهکار نوآورانه موبایلی Analytics Cloud این پارادایم را با جایگزین کردن ابزارهای ساده، ایجاد داشبوردها و ابزارهای تحلیلی جاسازی شده به‌جای پیچیدگی‌های غیرضروری این پارادایم را از میان برداشته است. البته همه این اتفاق‌ها در دستگاه موبایلی رخ می‌دهد».