Salesforce برای سازمان‌های کوچک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کرد

Salesforce برای سازمان‌های کوچک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کرد

همکاران سیستم- کاربران سیستم خدمات ابری Desk.com شرکت Salesforce مخصوص سازمان‌های کوچک و متوسط از این پس یک فروشگاه اینترنتی اختصاصی در اختیار دارند.به گزارش وبسایت computerworld این فروشگاه اینترنتی که با نام Desk.com App Hub شناخته می‌شود بیش از ۵۰ ابزار کاربردی ساخت شرکت‌های همکار Salesforce را در خود جا داده است که از طریق آن‌ها قابلیت‌هایی مانند گفت‌وگوهای گروهی، مانیتورینگ اجتماعی، تجمه زبان و تحلیل تجارت الکترونیک ارایه می‌شود.
داده‌های کاربران که از این طریق به‌دست می‌آیند در نهایت از طریق فناوری Canvas در سیستم Desk.com مورد تحلیل قرار می‌گیرند. به گفته مدیر مرکز Desk.com این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد خدمات مشتری را بهتر مدیریت کنند.
“لیلا سِکا”(Leyla Seka) مدیر مرکز Desk.com توضیح داد شرکت‌های کوچک از انواع خدمات ابری بهره می‌برند که به همین خاطر به روشی نیاز دارند تا بتوانند به صورت مرکزی داده‌ها را سازماندهی کنند و در نهایت خدمات مشتری را بهتر ارائه دهند.
اما به عقیده او مشکل اصلی این است که بسیاری از این ابزارها در کنار یکدیگر کار نمی‌کنند و به همین خاطر شرکت‌های کوچک منابع لازم برای ارتقاء اطلاعات را از دست می‌دهند. این امر کاربران را مجبور می‌کند تا به ابزارهای مختلف دسترسی پیدا کند از این طریق بتوانند اطلاعات مشابه را یکجا جمع کنند که در این وضعیت اگر کارمندان بخشی از اطلاعات ذخیره شده روی فضای ابری را از دست بدهند، سیستم با مشکلاتی مواجه می‌شود.
سِکا اظهار داشت: «کسب‌وکارهای کوچک نمی‌توانند برای زیرساخت‌های IT یا مدیریت سیستم‌ها به مدت زیاد زمان و انرژی صرف کنند. سازمان‌های کوچک و متوسط می‌بایست انتخاب‌های فراوان انجام دهند و ما قصد داریم این اطمینان را به‌وجود آوریم که داده‌ها می‌توانند به‌صورت یکجا ارائه شوند تا بهترین تصمیم در سازمان اتخاذ شود».
از ابزارهایی که در شرکت‌های توسعه‌دهنده نرم‌افزار تولید می‌شوند در فروشگاه App Hub ارایه شده‌اند می‌توان به خدمات بازاریابی پست الکترونیک MailChimp و محصولات توسعه تجارت الکترونیک Shopify و Jira اشاره کرد که نرم‌افزارهای مدیریت پروژه تولید می‌کنند.
با افزودن این ابزارها به Desk.com یک سرویس کاربردی ابری به عنوان مثال می‌تواند از سیستم MailChimp برای خواندن آخرین اخبار مجموعه در زمینه ورود مشتریان به سامانه استفاده کند یا آنکه با سیستم Shopify دریابد که آن‌ها روی سایت اینترنتی شرکت چه درخواست‌هایی را از طریق پورتال Desk.com اعلام کرده‌اند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *