Salesforce ابزار تحلیلی سازمانی جدید عرضه کرد

Salesforce ابزار تحلیلی سازمانی جدید عرضه کرد

همکاران سیستم- شرکت Salesforce که به خاطر نداشتن ابزارهای تحلیلی قوی از مدت‌ها قبل بسیار مورد انتقاد قرار می‌گرفت امیدوار است با عرضه ششمین سری مجزا از خدمات ابری خود موسوم به Wave وارد این بازار رقابتی شود.به گزارش وبسایت Techworld «استفانی بوشمی»(Stephanie Buscemi) مدیر مرکز خدمات تحلیلی ابری در شرکت Salesforce.com طی کنفرانس Dreamforce که این هفته برگزار شد توضیح داد: «ابزارهای تحلیل که هم‌اکنون مورد استفاده قرار می‌گیرند با داده‌های امروزی سازگاری ندارند».
به گفته او، نرم‌افزار Wave نتیجه ۲ سال مهندسی و تلاش شبانه‌روزی محسوب می‌شود و مبتنی بر پلتفرم اصلی Salesforce به‌اجرا درمی‌آید. این مسئله به آن معنی خواهد بود که محصول یاد شده برپایه ابزارهای Salesforce برای مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) ساخته شده است، از دیگر فضاهای سازمانی پشتیبانی می‌کند و همچنین می‌تواند در کنار دیگر ابزارها داخل پلتفرم مورد استفاده قرار گیرد.
سرویس جدید با سایر ابزارهای تحلیلی موجود کاملا متفاوت است. به گفته بوشمی، این سرویس مبتنی بر جست‌وجو فعالیت می‌کند و داده‌ها در آن بدون مدل سنتی ذخیره می‌شوند. این اتفاق امکان دستیابی سریع‌تر به داده‌ها را فراهم می‌کند و اکتشاف اطلاعات توسط کاربرانی که به دنبال پاسخ سوالات می‌گردند را آسان‌تر می‌سازد.
همچنین گفته می‌شود که مراکز IT در سازمان‌ها با استفاده از این ابزار جدید نیازی عرضه گسترده داده‌ها به روش سنتی ندارند و می‌توانند اطلاعات مورد نیاز را راحت‌تر بین کارمندان سازمان ارائه دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *