Red Hat قابلیت‌های مدیریتی OpenStack را ارتقا داد

Red Hat قابلیت‌های مدیریتی OpenStack را ارتقا داد

همکاران سیستم- شرکت Red Hat آخرین نسخه از راهکار خود برای مدیریت فضاهای اختصاصی و چندگانه ابری را با نام Red Hat CloudForms ۳.۲ معرفی کرد.به گزارش وبسایت itp، سیستم CloudForms ۳.۲ قابلیت‌های مدیریتی نوآورانه‌ای را شامل می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد استقرار و مدیریت زیرساخت‌های OpenStack را خودکار کنند. برای این کار از ابزارهای مدیریتی موجود در سیستم Red Hat Enterprise Linux OpenStack Platform ۷ استفاده شده است.
قابلیت‌های مدیریتی OpenStack که به سیستم CloudForms ۳.۲ افزوده شده‌اند شامل موارد زیر می‌شوند: بازیابی خودکار، پشتیبانی از کنسول‌های مبتنی بر وب، خدمات چاپ و نشر، و خدمات گفت‌وگوی کاربران مبتنی بر قالب‌های OpenStack Orchestration، قابلیت‌های تشخیص حجم کاری مبتنی بر OpenStack Image Service و سیستم OpenStack Compute.
این امکانات جدید در سیستم CloudForms به عنوان گام جدید برای ارایه خدمات مدیریتی در زمینه OpenStack در اختیار سازمان‌ها قرار می گیرند. سیستم OpenStack نخستین پلتفرم مدیریتی ابری مبتنی بر خدمات متن‌باز محسوب می‌شود و زیرساخت OpenStack را در پلتفرم‌های واحد و ارتقا یافته پشتیبانی می‌کند.
مسئول خدمات مدیریتی Red Hat در این خصوص گفت: «سیستم CloudForms یک بخش لازم برای استراتژی‌های Red Hat محسوب می‌شود و به دنبال سازگاری با OpenStack، قابلیت‌های مدیریتی را در سازمان ارتقا می‌دهد. نسخه به‌روز شده این پلتفرم که با نام CloudForms ۳.۲ عرضه شده است به کاربران امکان می‌دهد تا با سرعت بالاتر بتوانند خدمات ابری اختصاصی OpenStack را با مقایس‌پذیری بالا مستقر کنند و زیرساخت‌های کنونی IT را با فناوری‌های ابری عمومی ادغام کنند».