Red Hat سرورهای قدیمی و ابری سازمان‌ها را به هم متصل کرد

همان طور که از نام خدمات DevOps مشخص است، این پلتفرم در جهت سهولت یکپارچه سازی توسعه و عملیات‌های نرم‌ افزاری فعالیت می‌کند. شرکت Red Hat نیز این روزها از خدمات DevOps بهره می‌برد و سرویس Ansible آن برای آسان سازی اجرای سیستم‌های عامل مبتنی بر فضای رایانش ابری ترکیبی در DevOps توسعه یافته است.
شرکت Red Hat در کنفرانس سالانه AnsibleFest اعلام کرد که سرویس Ansible به گونه‌ای طراحی شده است که سرورهای سنتی و ترکیبی ابری را از طریق پلتفرم Ansible Automation و Red Hat OpenShift و همچنین پلتفرم Kubernetes با Red Hat Advanced Cluster به یکدیگر متصل می‌کند. این سرویس همچنین می‌تواند با 55 برنامه آماده از طریق مجموعه Ansible Content Collections در اختیار سازمان‌ها قرار بگیرد.

جدیدترین نسخه Ansible Content Collections این امکان را به کاربران می‌دهد تا به‌روزترین محتوای مبتنی بر پلتفرم ابری خود را در اختیار داشته باشند. این اقدام در اصل بسته‌های ماژول‌های نرم افزاری، افزنه‌ها، قوانین و اسناد را به صورت آسان‌تر در برنامه‌های پیچیده و با امنیت بالا در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد تا آن را در بخش‌های مختلف خود مستقر کنند.

منیع: zdnet