Photoshop Elements ۱۴ برای کاربران گرافیک عرضه شد

Photoshop Elements ۱۴ برای کاربران گرافیک عرضه شد

همکاران سیستم- شرکت Adobe برای سری نرم‌افزارهای Elements خود که در زمینه ویرایش عکس و ویدیو مورد استفاده قرار می‌گیرند یک به‌روزرسانی کاربردی انجام داد و دو محصول ویژه Photoshop Elements ۱۴ و Premiere Elements ۱۴ را به کاربران جهانی معرفی کرد.به گزارش وبسایت theinquirer، این به‌روزرسانی مبتنی بر نرم‌افزار ۲۰۱۴ Photoshop Elements ۱۳ انجام شد که حدود یک سال قبل توسط شرکت مذکور عرضه شده بود و برخی پیشرفت‌ها در قابلیت‌های این سری از نرم‌افزارهای گرافیکی را شامل می‌شد. از جمله این ارتقا می‌توان به ابزار ترکیبی Photomerge Compose اشاره کرد که کپی کردن افراد و اشیا در عکس‌ها و انتقال آن به فضای دیگر را آسان می‌کند.
نرم‌افزار Elements ۱۴ مجموعه‌ای از ابزارهای ویرایشی با کاربری ساده را ارائه می‌دهد و گفته می‌شود که به صورت فوری تغییرات شگفت‌انگیز روی عکس‌ها ایجاد می‌کند و ویرایش‌های سریع‌ را برای تحولات هنری و قابل ملاحظه ارائه می‌دهد.
شرکت Adobe در وبلاگ رسمی Photoshop نوشت: «ما این نسخه را با هدف کمک به شما برای کاربری در لحظه، لذت بردن از خاطرات و بهترین استفاده از وقت ارائه کردیم».
در ادامه این مطلب گفته شد: «نرم‌افزار Elements ۱۴ از سیستم هوشمند محتوا، قابلیت‌های خودکار و رابط کاربری کارآمد برای کمک به شما در جریان اعمال سریع ویرایش‌ها بهره می‌برد تا بتوانید عکس‌ها و کلیپ‌های ویدیویی را به تصاویر و فیلم‌های جذاب تبدیل کنید».
در نرم‌افزار Photoshop Elements ۱۴ بزرگترین به‌روزرسانی مربوط به ابزاری می‌شود که تاری تصویری ناشی از تکان خوردن دوربین را حذف می‌کند و کاربر با یک کلیک می‌تواند اثرات این قابلیت را ببیند.