OneNote مایکروسافت برای همه کاربران ویندوزی رایگان شد

OneNote مایکروسافت برای همه کاربران ویندوزی رایگان شد

همکاران سیستم- مایکروسافت اعلام کرد که سرویس OneNote برای کاربران ویندوزی از این پس پولی نخواهد بود. این شرکت تمام محدودیت‌ها را برای استفاده از سرویس یادداشت‌برداری اینترنتی خود حذف کرد، این مسئله به آن معنی خواهد بود که شما هم‌اکنون می‌توانید OneNote ۲۰۱۳ را از آدرس onenote.com/download برای ویندوز ۷ یا ویندوز ۸ بارگذاری کنید و همه قابلیت‌های آن را بدون پرداخت هرگونه هزینه در اختیار بگیرید.
به گزارش وبسایت Venturebeat شرکت مایکروسافت در مارس ۲۰۱۴ ابزار OneNote را برای رایانه‌های مک به صورت رایگان عرضه کرد و سپس اقدام به عرضه نسخه رایگان آن برای ویندوز نمود. بر این اساس هم‌اکنون هر دو سیستم‌عامل ویندوز و OS X به صورت رایگان این ابزار را مورد استفاده قرار می‌دهند.
سیستم OneNote از حافظه مجازی OneDrive برای ذخیره کردن تمام اطلاعات استفاده می‌کند و شما می‌توانید از طریق تمام دستگاه‌های خود به آن دسترسی داشته باشید.
تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که می‌بایست یک حساب کاربری رایگان در سیستم مایکروسافت درست کنید تا ۱۵ گیگابایت حافظه رایگان OneDrive به شما داده شود. لازم به ذکر است که در این سیستم هیچ محدودیتی برای ذخیره تعداد یادداشت‌ها وجود ندارد.
گروه توسعه‌دهنده مجموعه نرم‌افزاری Office اعلام کرده است که امسال محصولات متفاوتی را روانه بازار می‌کند. این مرکز هم‌اکنون در حال تکمیل Office ۲۰۱۶ است که پیش‌بینی می‌شود آن را در نیمه دوم سال جاری میلادی عرضه کند.
همچنین گفته شده است که Office for Windows ۱۰ شامل نسخه لمسی ابزارهای Word، Excel، PowerPoint، OneNote و Outlook نیز اواخر سال جاری به دست کاربران جهانی می‌رسد.