Office ۳۶۵ مایکروسافت با امکانات جدید به‌روز شد

Office ۳۶۵ مایکروسافت با امکانات جدید به‌روز شد

همکاران سیستم- آن دسته از سازمان‌هایی که قصد دارند همه قابلیت‌های جدید مایکروسافت در مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ را مورد استفاده قرار دهند، می‌توانند در سرویسی که مایکروسافت روز گذشته ارائه کرد مشترک شوند.
به گزارش وبسایت pcworld، اشتراک در سرویس Office ۳۶۵ E۵ که مایکروسافت به تازگی ارائه کرده است به‌ازای هر کاربر در ماه ۳۵ دلار هزینه دارد که البته مجموعه‌ای از انواع قابلیت‌های جدید مایکروسافت را هم شامل می‌شود. از مهم‌ترین قابلیت‌های جدیدی که مایکروسافت اضافه کرده است می‌توان به Skype for Business اشاره کرد که امکان برگزاری کنفرانس‌های ویدیویی را برای هزاران کارمند فراهم می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد به گروهی که با مدیریت نرم‌افزار مایکروسافت کنفرانس تلفنی برگزار کردند، تماس بگیرند.
سیستم Skype for Business سیستم به‌روزشده نرم‌افزار ارتباطی Lync است که مایکروسافت اوایل سال جاری میلادی عرضه کرد. از دیگر امکانات جدید مایکروسافت که وارد مجموعه نرم‌افزاری آنلاین شد همچنین می‌توان به سرویس PSTN Conferencing اشاره کرد. این سرویس امکان حضور کاربران در کنفرانس‌های ویدیویی تحت مدیریت نرم‌افزار مایکروسافت را فراهم می‌کند.
مشترکان مجموعه نرم‌افزاری E۵ همچنین قابلیت جدیدی را با نام Cloud PBX در اختیار می‌گیرند که به مدیران IT امکان می‌دهد سیستم‌های پیش‌فرض PBX را با پرتال مدیریتی مایکروسافت مبتنی بر فضای پردازش ابری تعویض کنند.
شرکت مایکروسافت سرویس‌های PBX‌ را از طریق نرم‌افزارهای Lync و Skype for Business Server طی چند سال گذشته عرضه می‌کرد. ولی سرویس Cloud PBX یک سیستم مدیریتی جامع است که برای مدیریت سرور و بازبینی آن به مدیران شبکه نیاز ندارد و کلیه ابزارهای آن مبتنی بر فضای پردازش ابری ارایه می‌شود.