Office ۳۶۵ مایکروسافت ارزان شد

Office ۳۶۵ مایکروسافت ارزان شد

همکاران سیستم- مایکروسافت به‌خوبی می‌داند که مجموعه نرم‌افزاری Office به اندازه قبل محبوب و مورد توجه نیست. اما تصمیم جدید این شرکت برای عرضه نسخه ارزان‌تر مجموعه Office ۳۶۵ با نام Personal و با قیمت ۷۰ دلار برای یک سال می‌تواند گزینه‌ مناسبی باشد.
به گزارش وب‌سایت money.cnn، بسته نرم‌افزاری Office ۳۶۵ Personal تنها می‌تواند روی یک رایانه شخصی یا تبلت نصب شود. برای آن دسته از کاربرانی که نیاز ندارند به صورت منظم از این مجموعه استفاده کنند هم برنامه‌ریزی دیگری ارایه شده است تا این دسته از کاربران بتوانند با پرداخت ماهانه ۷ دلار از قابلیت‌های این نسخه جدید بهره‌مند شوند.
شرکت مایکروسافت نخستین بار در ژانویه ۲۰۱۳ مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ را به کاربران جهانی معرفی کرد. ثبت‌نام برای استفاده از این نرم‌افزار به کاربران امکان می‌دهد که به صورت مستمر از ابزارهای به‌روزرسان استفاده کنند و اطمینان داشته باشند که همواره آخرین نسخه از مجموعه Office را روی رایانه خود در اختیار دارند.
بر اساس آمار موجود، مایکروسافت در سال ۲۰۱۳ میلادی مجموعه Office ۳۶۵ را به ۵. ۳ میلیون کاربر در سراسر جهان فروخت. اما این شرکت در گزارش مالی مربوط به فصل نخست امسال اعلام کرد که از فروش نرم‌افزار یاد شده کاسته شده است و احتمال می‌رود این مهم‌ترین دلیلی باشد که مدیرعامل مایکروسافت هم‌اکنون نسخه Personal این مجموعه نرم‌افزاری را عرضه کرده‌ است.
با این وجود، اگر برای یک سال ۱۰۰ دلار پرداخت کنید و تنها ۳۰ دلار بیشتر از ویرایش Personal را بپردازید، می‌توانید نسخه کامل مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ Home را با تمام امکانات آن در اختیار داشته باشید. این نسخه به شما امکان می‌دهد تا مجموعه Office را روی ۵ رایانه یا تبلت نصب کنید.
همچنین، اگر سطح هزینه‌های سالانه خود را به ۱۴۰ دلار برسانید، قادر خواهید بود نسخه مستقل و رایگان مبتنی بر اینترنت را هم در کنار ابزارهای قبلی در اختیار بگیرید.