ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی
ارائه‌دهنده‌ی راهکارهای نرم‌ افزارهای سازمانی

Office ۳۶۵ با قابلیت‌های کاربردی به‌روز شد

Office ۳۶۵ با قابلیت‌های کاربردی به‌روز شد

همکاران سیستم- به‌روزرسانی فوریه مایکروسافت برای مجموعه نرم‌افزاری Office ۳۶۵ برای کاربران موبایلی انجام شد تا بر این اساس بتوانند قابلیت‌هایی مانند علامت‌گذاری اسناد، تزریق جوهر چاپگر و سازگاری با دوربین دیجیتال در تبلت‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز را در اختیار بگیرند. به گزارش وبسایت Zdnet، این مجموعه نرم‌افزاری در آخرین به‌روزرسانی خود همچنین برای خدمات پردازش ابری Box و سیستم عامل موبایلی iOS هم ارتقا یافت.
صاحبان انواع تبلت‌های مبتنی بر ویندوز از جمله Surface به زودی می‌توانند از قلم هوشمند، انگشت یا ابزارهای مختلف برای انتخاب گزینه Draw استفاده کنند تا بتوانند یادداشت‌های خود را در نرم‌افزارهای Word، Excel و PowerPoint Mobile به ثبت برسانند.
به عبارت دیگر، اگر قرار باشد کاربران یک توضیح سریع را به اسناد و نوشته‌های خود ضمیمه کنند نیاز ندارند آنها را روی برگه‌های کاغذی چاپ کنند. قابلیت جدید در مرحله نخست برای اعضای گروه Office Insider ارایه شد. مایکروسافت هنوز اعلام نکرده است که از چه تاریخی این امکانات برای کاربران استاندارد آن عرضه می‌شود، ولی تاکید شده که این اتفاق در آینده نزدیک صورت می‌گیرد.
همچنین گفته شد که در این به‌روزرسانی امکان علامت‌گذاری اسناد برای کاربران Office ۳۶۵ در تبلت‌ها و گوشی‌های ویندوزی فراهم شده است. کاربران با این قابلیت می‌توانند اسناد و صفحات گسترده را علامت‌گذاری کنند تا فایل‌های مربوطه در پنل اسناد مورد علاقه قرار بگیرند و دسترسی به آنها راحت‌تر شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *