Microsoft Teams کانون توزیع اپلیکیشن‌های سازمانی می‌شود

همکاران سیستم- به گزارش وب‌سایت Techrepublic، افزایش چشمگیر استفاده از اپلیکیشنMicrosoft Teams در حالی صورت می‌گیرد که تعداد بیشتری از مردم ترجیح می‌دهند فعالیت‌های کاری خود را از خانه و به صورت راه دور دنبال کنند و به جای تماس‌های تلفنی از کنفرانس‌های ویدیویی استفاده کنند. در حالی که اپلیکیشن‌های جایگزین نظیر slack و شبکه اجتماعی سازمانی یامِر به صورت گسترده استفاده می‌شوند، تیمز به مکانی برای گفت‌وگوهای کاری تبدیل شده است.
«چارلز لامانا» مدیر مرکز Power Platform در این خصوص توضیح داد تیمز به کاربران سازمانی امکان می‌دهد از اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های مختلف در یک فضای یکپارچه استفاده کنند یا برای دسترسی سریع قابلیت Power Apps را مورد استفاده قرار دهند. اپلیکیشن ارتباطی تیمز برای بسیاری از سازمان‌ها به کانون توزیع ابزارها و داشبورد خدمات سازمانی Power BI تبدیل شده است و همچنین روبات‌های موجود در کانال‌های این ابزار کاربردهای فراوانی را در اختیار مشترکان خود می‌گذارد.
مایکرئسافت تیمز
لامانا همچنین پیشنهاد داد خدمات مقدماتی و میدانی در حوزه کسب و کارها به صورت گسترده اپلیکیشن‌های خود را تحت Microsoft Teams در اختیار مشترکان قرار دهند تا اینکه بر اساس یک پورتال واحد آنها را در اختیار کاربران بگذارند.
او گفت: «کاربران در حالی از Microsoft Teams استفاده می‌کنند که با دیگر افراد که در خارج از محل کار خود قرار دارند از طریق تلفن همراه ارتباطات لازم را برقرار می‌‌کنند و و همچنین قابلیت Power Apps را داخل اپلیکیشن Microsoft Teams را به عنوان جایگزینی برای فروشگاه‌های عرضه اپلیکیشن‌ها به کار می‌برند. این سرویس به کاربران سازمانی امکان می‌دهد به صورت گروهی با یکدیگر گفتگو کنند و همچنین به راحتی می‌توانند فعالیت‌های سازمانی مختلف را در آن دنبال کنند.»