Kyndryl با درآمد سالانه 19 میلیارد دلاری از آی‌بی‌ام جدا شد

شرکت Kyndryl طبق اخبار اعلام شده قبلی فرآیند جداسازی از شرکت آی‌بی‌ام را تکمیل کرد تا به عنوان یک شرکت کاملا مستقل در بورس نیویورک تحت عنوان KD معاملات خود را شروع کند.

این شرکت با به صدا درآوردن زنگ افتتاح در بورس اعلام کرد که از هم‌اکنون به یک کمپانی کاملا مستقل در قالب سهامی عام تبدیل شده است.

«مارتین شروتر» رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل Kyndryl گفت: «ما از اینکه Kyndryl امروز به یک شرکت مستقل تبدیل شده بسیار هیجان زده هستیم. این شرکت با 90 هزار نفر از بهترین و باهوش‌ترین متخصصان را تحت پوشش دارد و با ترازنامه قوی و مسیری هموار برای رشد وارد بازار بورس شده است».

او در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد: «در فضای کنونی نیاز بزرگ و رو به رشد برای خدمات تحول دیجیتال وجود دارد و تخصص جهانی بی‌رقیب ما در ایجاد، مدیریت و نوسازی سیستم‌های اطلاعاتی حیاتی باعث شده پیش‌بینی کنیم که تا سال 2024 میلادی ارزش سهام شرکت ما به بیش از 500 میلیارد دلار برسد. ما مشتاقانه منتظریم تا مسیر پیش‌رو هموار‌تر و حرکت ما برای تحقق پیشرفت‌ها سریع‌تر طی شود».

با این جداسازی شرکت Kyndryl به عنوان بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده زیرساخت‌‌های فناوری اطلاعات در جهان فعالیت خود را آغاز کرده و با رویکردی متفاوت برای یکپارچه‌سازی توسعه، امنیت و عملیات‌های سازمانی به جلو حرکت می‌کند. این شرکت در زمان جداسازی از آی‌بی‌ام ارزش درآمدهای سالانه خود را 19 میلیارد دلار برآورد کرد.

منبع: itp