IBM تولید ابزارهای کاربردی را برای سازمان‌ها آسان می‌کند

IBM تولید ابزارهای کاربردی را برای سازمان‌ها آسان می‌کند

همکاران سیستم- دو شرکت IBM و Ionic از آغاز همکاری‌های جدیدی خبر دادند تا از این طریق بتوانند ابزارهای کاربردی مخصوص کاربران سازمانی را تولید کنند.

به گزارش وبسایت ZDnet، بر اساس مفاد این قرارداد که جزییات آن روز گذشته اعلام شد، سیستم MobileFirst Platform شرکت IBM با نرم‌افزار طراحی Ionic ادغام می‌شود تا کاربران سازمانی بدون هرگونه مهارت برنامه‌نویسی بتوانند مدل اولیه ابزارهای سازمانی مورد نیاز خود را ظرف چند دقیقه طراحی کنند و از این طریق بتوانند فرآیند طولانی‌تر توسعه ابزار مربوطه را پیش‌رو قرار دهند.

شرکت Ionic از تولیدکنندگان ابزارهای موبایلی مبتنی بر فضای پردازش ابری محسول می‌شود. ابزارهای ساخته شده در این مرکز از جمله Ionic Creator پلتفورم تولید و انتشار مخصوص ابزارهای کاربردی هستند که امکان اجرای این ابزارها روی سیستم‌های مختلف را فراهم می‌آورند.

این پلتفرم به کاربران امکان می‌دهد محتویات مورد نظر خود را در جریان تولید ابزار کاربردی به راحتی به آن انتقال دهند و کاربران در محیط آن می‌توانند از قالب‌هایی که به صورت پیش‌فرض ساخته شده است استفاده کنند.

شرکت IBM در این خصوص توضیح داد: «زمانی که نرم‌افزار مذکور با IBM MobileFirst Platform ادغام شود، کسب و کارها می‌توانند توسعه ابزارهای کاربردی و راهکارهای ارتقا فرآیندهای سازمانی را بدون هرگونه پیچیدگی و به دور از مهارت‌های تخصصی به راحتی انجام دهند و قابلیت‌های تحلیلی، مدیریتی و امنیتی قوی در اختیار بگیرند».

شرکت IBM اظهار داشت که این همکاری‌ها برای کاربران سازمانی امکان تولید ابزارهای کاربردی متناسب با نیازهایشان را فراهم می‌کند.