HP به زودی اولترابوک‌های خود را عرضه می‌کند

HP به زودی اولترابوک‌های خود را عرضه می‌کند

همکاران سیستم- پس از آن که شرکت هیولت- پاکارد (HP) رسما اعلام کرد که در بازار کسب و کار کامپیوترهای شخصی ماندگار است، این مطلب را نیز عنوان کرد که به بازار Ultrabook ها نیز وارد خواهد شد. تاد برادلی، نایب رییس گروه سیستم‌های شخصی HP می‌گوید:‌ اولترا موبایل یک مجموعه از نوت‌بوک‌های کمتر از ۱۷ میلیمتر است. در حال حاضر، تمرکز ما بر روی داشتن مجموعه‌ای بر روی فضای این اولتراموبایل است.HP به همراه شرکت دل، یکی از آخرین سازندگان مهم پی‌سی خواهند بود که به بازار لپ تاپ های کمتر از ۰.۸ اینچ و سبک وزن تر از ۳ پوند وارد می‌شوند. این لپ تاپ ها با مک بوک ایر شرکت اپل رقابت می‌کنند.

 درون کرشا، یکی از تحلیلگران GAP Intelligence می‌گوید:‌ HP باید هدف خود را از ورود به بازار اولترابوک ها اعلام می‌کرد، اما به طور قابل توجهی سکوت کرده است. این در حالی است که شرکت‌های Lenovo، Asus، Acer و توشیبا مدل‌های فوق باریک خود را ارایه داده‌اند.

 این بزرگ‌ترین سازنده پی سی در جهان، باید تمام نیروی خود را صرف محصول جدیدش کند. مگ ویتمن، مدیر عامل شرکت می‌گوید:‌ ما از فشار کاری که در کوتاه مدت با آن مواجه خواهیم بود، آگاهیم.

 cnet

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *