ESET نرم‌افزار Exchange Server مایکروسافت را ایمن کرد

ESET نرم‌افزار Exchange Server مایکروسافت را ایمن کرد

همکاران سیستم- شرکت ESET آخرین نسل از محصول امنیتی خود مخصوص پست الکترونیکی خود را که با نام Mail Security شناخته می‌شود، برای نرم‌افزار Exchange Server ۶ مایکروسافت عرضه کرد. این محصول با یک رابط کاربری جدید، موتور ارتقا یافته جلوگیری‌کننده از انتشار هرزنامه، و برنامه ضدویروس عرضه شده است و همچنین گزینه اسکن داده‌های مبتنی بر فضای پردازش ابری را پیش‌روی کاربران سازمانی قرار می‌دهد.به گزارش وبسایت ITP، این محصول همچنین از طریق ESET Remote Administrator ۶ پشتیبانی می‌شود و در قالب یک بسته کارآمد، برای سازمان‌هایی که تمایل دارند از آسیب‌های اینترنتی در امان بمانند به‌روزرسانی می‌شود.
«نئو نئوفیتو» مدیر شرکت امنیتی ESET در خاورمیانه گفت: «پست الکترونیکی همچنان به عنوان یکی از مهم‌ترین عامل بروز آسیب‌پذیری در سازمان‌ها محسوب می‌شود. بررسی هر حمله مبتنی بر پست الکترونیکی مشکلی است که کارمندان با آن مواجه هستند و بدون در اختیار گرفتن راهکار امنیتی کاربردی برای مانیتورینگ ایمیل‌ها، شانل آلوده شدن سیستم‌های سازمانی به میزان قابل ملاحظه افزایش می‌یابد».
او در ادامه توضیح داد: «با کاهش تهدیدهای مربوط به هرزنامه‌ها، حملات هدفمند، و بدافزارهای مبتنی بر ایمیل، شرکت ESET به سازمان‌ها کمک می‌کند ایمنی کامل را در سیستم‌های ارتباطی خود برقرار سازند و به کارمندان امکان دهند تا بر فعالیت‌هایی که بر کارآمدی شرکت تاثیر می‌گذارد، تمرکز داشته باشند».
این راهکار به‌روزرسانی شده قابلیت‌های جدید را شامل میشود که یکی از آنها Advanced Memory Scanner نام دارد. این قابلیت به صورت توانمند در مقابل بدافزارهای مبهم یا رمزگذاری شده مقاومت می‌کند.