Dynamics CRM مایکروسافت به‌روز شد

Dynamics CRM مایکروسافت به‌روز شد

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت به‌روزرسانی فصل بهار برای ابزار Dynamics CRM را انجام داد و محصول جدید خود را با نام CRM ۲۰۱۵ Update ۱ را به صورت عمومی عرضه کرد.
به گزارش وبسایت ZDnet، مایکروسافت هم‌زمان با محصول یاد شده در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری، عرضه عمومی Dynamics Marketing را نیز آغاز کرد.
به‌روزرسانی بهار برای ابزار مدیریت ارتباط با مشتری فقط برای کاربران CRM Online انجام شد. شرکت مایکروسافت در نظر دارد پایان سال جاری میلادی قابلیت‌هایی که به عنوان بخشی از این به‌روزرسانی عرضه شده‌اند را برای مشتریان پیش‌فرض CRM هم ارائه دهد.
قابلیت‌های جدید CRM ۲۰۱۵ Update ۱ که با نام Carina شناخته می‌شوند، ابزار جدیدی برای CRM را برای سرویس Outlook شامل شده است که راهبری در سیستم و بازیابی اطلاعات در Outlook را آسان می‌کند. به‌روزرسانی جدید همچنین سیستم OneNote را ارائه می‌دهد تا کاربران سازمانی بتوانند به صورت مستقیم در سیستم Dynamics CRM از نرم‌افزار Excel استفاده کنند.
در سیستم CRM ۲۰۱۵ Update ۱ نسخه به‌روزشده ابزار موبایلی هم عرضه شده است که مایکروسافت آن را با نام CRM for Phones معرفی می‌کند. این ابزار با گوشی‌های هوشمند آیفون، اندروید و ویندوز فون سازگاری دارد.
در سیستم Dynamics Marketing ۲۰۱۵ Update ۱ نیز قابلیت‌های جدید با نام Spica معرفی شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به ابزار بازاریابی ایمیلی و قابلیت‌های مدیریتی اشاره کرد.