Dynamics ۳۶۵ Marketing مایکروسافت بهار ۲۰۱۷ عرضه می‌شود

Dynamics ۳۶۵ Marketing مایکروسافت بهار ۲۰۱۷ عرضه می‌شود

همکاران سیستم- مایکروسافت هم‌اکنون مجموعه نرم‌افزاری جدید Dynamics ۳۶۵ را در سه سطح مختلف بازاریابی، فروش و خدمات مشتری در اختیار سازمان‌ها می‌گذارد و با این وجود Dynamics ۳۶۵ Business که کسب و کارهای کوچک و متوسط را هدف قرار داده است، تا سال آینده عرضه نخواهد شد.

به گزارش وبسایت zdnet، مایکروسافت در زمینه بازاریابی به سازمان‌های بزرگ که قصد دارند قابلیت‌های بازاریابی خود را ارتقا دهند توصیه می‌کند از خدمات Adobe Marketing Cloud استفاده کنند. با این وجود در حوزه سازمان‌های کوچک و متوسط (SMB) مایکروسافت در حال ساخت یک اپلیکیشن بازاریابی ویژه است.

مقامات این شرکت اعلام کردند استفاده از ابزار مذکور ماهانه به‌ازای هر کاربر ۴۰ دلار هزینه دارد و قرار است بهار ۲۰۱۷ با نام Dynamics ۳۶۵ Marketing App عرضه شود. البته یکی از بزرگترین شرکای مایکروسافت در زمینه توسعه نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) اطلاعاتی را در این زمینه منتشر کرده است.

این شرکت می‌گوید مایکروسافت قصد ندارد به فروش سیستم Microsoft Dynamics Marketing یا MDM ادامه دهد و البته از کاربرانی که هم‌اکنون آن را مورد استفاده قرار می‌دهند پشتیبانی می‌کند. 

«ریان پلورد» یکی از کارشناسان فناوری با انتشار یک مطلب وبلاگی در این زمینه توضیح داد: «اپلیکیشن جدید بازاریابی به راهکار کنونی MDM مایکروسافت کمک می‌کند تا بهتر کارایی‌ها و قابلیت‌های خود را ارایه دهد. با این وجود انتقال کاربران کنونی سیستم MDM به اپلیکیشن جدید به یک پیاده‌سازی مجدد نیاز دارد. هم‌اکنون برخی ابزارهای اولیه برای انتقال فعالیت کاربران سازمانی ارایه شده است، با این وجود ابزارهای مذکور به داده‌های اصلی از جمله اطلاعات مشتریان، شماره تماس‌ها و لیست‌های موجود محدود می‌شوند».