64 درصد صنایع مجهز به خدمات پردازش ابری

همکاران سیستم – خدمات پردازش ابری با کاربردهای تخصصی‌تر و خدمات مناسب‌تر صنایع عمودی را هدف قرار داده است و با این روند موفق شده است توجه بیشتر متخصصان فناوری را به خود جلب کند. طی بررسی جدیدی که مرکز TechRepublic انجام داد 64 درصد مدیران فناوری اعلام کردند هم اکنون از خدمات پردازش ابری صنعتی استفاده می‌کنند یا قصد دارند طی 12 ماه آینده به این قبلی خدمات مجهز شوند.

در بین مدیرانی که در این نظرسنجی حضور داشتند تنها 18 درصد آنها اعلام کردند هیچ گونه برنامه‌ای برای سازگاری با خدمات ابری صنعتی در دست ندارند.

علیرغم تبلیغات گسترده فروشندگان خدمات ابری صنعتی، مدیران حاضر در این بررسی اعلام کردند عوامل اثرگذار دیگری هم در این زمینه وجود دارد که آنها را ترغیب کرده است این قبیل سرویس‌ها را مورد استفاده قرار دهند. بخش اعظم افراد حاضر در این بررسی توضیح دادند تصمیم آنها برای استفاده از سرویس‌های ابری صنعتی به منظور کاهش هزینه‌های عملیاتی و ارتقا هرچه بیشتر امنیت داده‌ها اتخاذ شده اس.

در این میان 54 درصد مدیران اعلام کردند سرعت و چابکی مورد نیاز آنها مهمترین عامل برای به کارگیری این سرویس‌ها بوده است و همچنین 44 درصد آنها توضیح دادند هزینه اجرای خدمات مورد نیاز عامل اصلی برای ترغیب آنها به استفاده از این خدمات است.

از دیگر عوامل اثرگذار برای در اختیار گرفتن خدمات ابری صنعتی می‌توان به رعایت مقررات مربوط به صنعت، ارتقا تجربه صنعت فروشنده، و دستیابی به سیستم پیشرفته برای فروشنده یا یک صنعت خاص اشاره کرد.

منبع: zdnet

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *