40 میلیون کسب و کار عضو پلتفرم «مسنجر»

همکاران سیستم – هم اکنون بیش از 40 میلیون کسب و کار به صورت فعالانه از پلتفرم «مسنجر» فیسبوک استفاده می‌کنند و این گزارش را شرکت مربوطه روز گذشته در جریان برگزاری کنفرانس سالانه خود منتشر کرد. فیسبوک توضیح داد که در نظر دارد سری جدید ابزارهای خود را برای کمک به سازمان‌ها عرضه کند تا ارتباط بهتر و نزدیک‌تری با مشتریان خود داشته باشند.

به صورت ویژه، قابلیت‌های جدید در زمینه تولید، ترافیک داخل فروشگاه و پشتبیانی از مشتریان به کسب و کارها کمک می‌کند. شرکت فیسبوک این مجموعه امکانات جدید را با عنوان «افزونه-و-اجرا، یک سایز متناسب با همه سازمان‌ها» معرفی کرد و اظهار داشت این قابلیت‌ها برای کسب و کارها مناسب خواهد بود تا بتوانند در زمینه توسعه فعالیت‌های خود از آن استفاده کنند.

شرکت فیسبوک برای سال‌های طولانی «مسنجر» را به عنوان یک پلتفرم ویژه برای سازمان‌ها توسعه داده است. آمارهایی که روز گذشته در جریان کنفرانس سالانه F8 فیسبوک در شهر سَن جوز آمریکا منتشر شد نشان می‌دهد که فعالیت‌های بزرگترین شبکه اجتماعی جهان در این زمینه همچنان در حال گسترش است.

مردم جهان و کاربران سازمانی به طور میانگین ماهانه بیش از 20 میلیارد پیام را از طریق اپلیکیشن «مسنجر» بین یکدیگر رد و بدل می‌کنند و بیش از 300 هزار مرکز توسعه دهنده نرم‌افزاری نیز در حال کار کردن روی پلتفرم «مسنجر» هستند.

در مقایسه با این محصول، فیسبوک در کنفرانس سال گذشته F8 توضیح داده بود که ماهانه 8 میلیارد پیام بین مشترکان «مسنجر» رد و بدل می‌شود و آن زمان تنها 200 هزار مرکز توسعه دهنده نرم‌افزار روی این اپلیکیشن کار می‌کردند.

منبع: zdnet