«تیمز مایکروسافت» ماهانه 250 میلیون کاربر فعال دارد

مدیران مایکروسافت اعلام کردند پلتفرم همکاری و ارتباطی این شرکت موسوم به «تیمز» ماهانه بیش از 250 میلیو نکاربر فعال دارد و این اتفاق در حالی انجام می‌شود که اوایل سال جاری میلادی تعداد کاربران فعال تیمز در هر ماه 145 میلیون نفر گزارش شده بود.

مدیران مایکروسافت این رکورد جدید را همزمان با انتشار گزارش مالی شرکت مربوط به فصل دوم سال مالی 2021 میلادی منتشر کردند.

«کایل ویکستروم» مدیر مرکز روابط سرمایه‌گذاری مایکروسافت گزارش مربوط به آمار دقیق کاربران فعال تیمز را همزمان با انتشار گزارش فصل چهارم سال مالی 2021 شرکت مایکروسافت منتشر کرد و توضیح داد که این آمار به تعداد کاربران روزانه این پلتفرم ارتباطی مربوط نمی‌شود و تعداد کاربران فعال در هر ماه را نشان می‌دهد.

مدیران مایکروسافت همچنین توضیح دادند که این شرکت در اپلیکیشن «تیمز فون» مخصوص گوشی‌های هوشمند نیز به تنهایی ماهانه بیش از 80 میلیون کاربر فعال دارد.

آنها همچنین اظهار داشتند هم‌اکنون 124 سازمان بزرگ با بیش از 100 هزار کاربر تیمز و نزدیک به 3 هزار سازمان با بیش از 10 هزار کاربر تیمز را در زیرمجموعه خود قرار داده‌اند.

لازم به ذکر است آوریل 2020 شرکت مایکروسافت تعداد کاربران فعال ماهانه در تیمز را 75 میلیون نفر اعلام کرده بود. مدیران مایکروسافت پیش از این توضیح دادند که رشد سریع کاربران این پلتفرم به طور قابل ملاحظه پس از همه‌گیری ویروس کرونا صورت گرفت.

منبع: zdnet