115 میلیون کاربر روزانه در اپلیکیشن ارتباطی تیمز مایکروسافت

امروز طی گزارشی اعلام شد اپلیکیشن ارتباطی تیمز مایکروسافت بیش از 115 میلیون مشترک فعال روزانه در جهان را در خود جا داده است. این رشد نشان دهنده تقاضای مداوم برای استفاده از قابلیت‌های ارتباطی تیمز به عنوان ابزار کاربردی برای مشاغل از راه دور و خدمات آموزشی در جریان همه گیری ویروس کرونا است که به مردم کمک می‌کند تا در این عصر جدید بتوانند ارتباطات خود را حفظ کنند.

زمانی که همه گیری ویروس کرونا برای نخستین بر باعث ایجاد تغییرات جهانی شد و افراد را مجبور کرد مشاغل خود را از خانه دنبال کنند، کنفرانس‌های ویدیویی به عنوان راهکار جایگزین به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفتند. ولی همان طور که گام نخست فعالیت‌های کاری از خانه برداشته شد، پس از گذشت مدتی مدل‌های ترکیبی با ثبات بیشتر روی کار آمدند و مردم جهان وارد عصر دیجیتالی جدیدی شدند که نحوه کار و یادگیری در آن به طور کامل تغییر کرد.

اپلیکیشن ارتباطی تیمز مایکروسافت قابلیت‌های مربوط به جلسات کاری، گفت‌وگوها، همکاری‌های سازمانی، برنامه‌های شرکت‌های توسعه دهنده نرم افزار و فرآیندهای تجاری را به صورت یکپارچه ارایه می‌دهد تا کاربران بتوانند برای برقراری ارتباط، همکاری و فعالیت‌های روزانه از آن استفاده کنند.

در این میان در حالی که تیمز فرآیند ارتباطی میان کاربران را تغییر داد، ولی این اتفاق تنها بخش کوچکی از قابلیت‌های ارتباطی مایکروسافت بود. این کمپانی مجموعه «مایکروسافت 365» را در قالب یک سیستم یکپارچه شامل برنامه‌های کاربردی و تجارت جامع در اختیار کاربران قرار داد تا بتوانند اپلیکیشن‌های کاربردی و ارتباطی را به صورت یکجا در اختیار داشته باشند.

منبع: microsoft