۷۶ درصد از مدیران آی تی از نرم افزارهای کسب و کار رضایت دارند

همکاران سیستم- نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد بیش از دو سوم از مدیران و متصدیان آی تی شرکت‌ها و سازمان‌ها از نرم افزارهای کسب و کار خود رضایت دارند.
به گزارش وب سایت zdnet، شرکت تک ریپابلیک (TechRepublic) که یکی از عرضه کنندگان خدمات مشاوره‌ای و پژوهشی در زمینه آی تی است، در مطالعه‌ای دریافته است که بخش زیادی از مدیران و متصدیان آی تی از نرم افزارهای کسب و کار مورد استفاده شرکت یا سازمان خود رضایت دارند.
مطالعه این شرکت نشان می‌دهد که ۷۶ درصد از مدیران آی تی از نرم افزارهای کسب و کار خود «رضایت کامل» و یا «تا حدی رضایت» دارند و فقط ۲۴ درصد از آن‌ها از این نرم افزار‌ها «تا حدی ناراضی» هستند. در واقع ۲۷ درصد از این مدیران از نرم افزارهای کسب و کار خود رضایت کامل داشته‌اند، ۴۹ درصد کمی رضایت داشته‌اند، ۱۹ درصد کمی ناراضی و ۵ درصد نیز «بسیار ناراضی» بوده‌اند.
در این مطالعه همچنین مشخص شد که ۶۸ درصد از کسب و کارهایی که بیش از هزار کارمند دارند از این نرم افزار‌ها استفاده می‌کنند. این رقم در مورد کسب و کارهایی که بین ۲۵۰ تا ۹۹۹ نفر کارمند دارند ۶۰ درصد است. در میان کسب و کارهایی هم که بین ۵۰ تا ۲۴۹ نفر کارمند دارند، فقط ۵۶ درصد از نرم افزارهای کسب و کار استفاده می‌کنند. کمترین درصد کاربران نرم افزارهای کسب و کار در میان شرکت‌هایی است که کمتر از ۵۰ نفر کارمند دارند.
این شرکت در ادامه گزارش خود به بررسی روندهای حاکم بر بازار نرم افزارهای کسب و کار، چشم اندازهای پیش روی این بازار، وضعیت عرضه کنندگان این نرم افزار‌ها و غیره پرداخته است که نتایج و جزئیات آن را به کسب و کارهای متقاضی می‌فروشد.