۷۰ درصد سازمان‌های آمریکایی وابسته به خدمات ابری فعالیت می‌کنند

۷۰ درصد سازمان‌های آمریکایی وابسته به خدمات ابری فعالیت می‌کنند

همکاران سیستم- به‌دنبال تکامل هرچه بیشتر فناوری‌های ابری و افزایش آگاهی کاربران از مزایای این فناوری‌ها، سازمان‌های زیادی در اروپا و آمریکا به این نتیجه رسیده‌اند که راهکارهای پردازش ابری می‌تواند هزینه‌های IT را برای آن‌ها کاهش دهد و نحوه عملکرد آن‌ها را بهینه‌سازی کند.
به‌گزارش cellular-news شرکت‌های آمریکایی در زمینه استفاده از خدمات پردازش ابری از همتایان اروپایی خود جلوتر هستند که این اتفاق به دنبال گسترش هرچه بیشتر فناوری در این کشور و شرایط بهتر اقتصاد کلان در ایالت متحده صورت می‌گیرد.
به طول کلی سازمان‌های بزرگ با سرعت بیشتری نسبت به سازمان‌های کوچک و متوسط راهکارهای ابری را در اختیار می‌گیرند تا از این طریق بتوانند به نیازهای خود برای زیرساخت‌های پیچیده‌تر و بزرگتر پاسخ دهند.بررسی‌های صورت گرفته توسط مرکز Frost & Sullivan نشان داد که ۵۷ درصد مشترکان خدمات پردازش ابری به عنوان “کاربران وابسته به سیستم‌های ابری” شناخته می‌شوند و ۴۳ درصد آن‌ها با سرعت کندتر در زمینه به‌کارگیری خدمات ابری گام برمی‌دارند.طبق آمار موجود، ۷۰ درصد سازمان‌های آمریکایی و ۵۶ درصد سازمان‌های اروپایی از فناوری‌های ابری استفاده می کنند و این راهکارها را بسیار کارآمد می‌دانند. این سازمان‌ها معتقدند که سازگاری با فناوری یاد شده باید به صورت گسترده‌تر برای آن‌ها صورت گیرد.
“کارولینا اولسزوسکا”(Karolina Olszewska) از کارشناسان این مرکز تحقیقاتی گفت: «بخش اعظم مشتریان خدمات پردازش ابری در آمریکا به‌سر می‌برند و به‌خصوص در شرکت‌های کارخانه‌ای و مراکز تجاری با ۲۰ تا ۵۰۰ کارمند حضور دارند. همچنین سازمان‌های بزرگ با بیش از ۱۰ هزار کارمند نیز به صورت گسترده از این نرم‌افزارهای ابری استقبال می‌کنند».
او توضیح داد: «در آینده تصمیم‌گیرندگان فناوری در سازمان‌های آمریکایی، آژانس‌های دولتی و شرکت‌های کوچک بیشترین سهم از بازار نرم‌افزارهای ابری را به خود اختصاص خواهند داد».

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *