۵.۳ میلیون کاربر در خدمات ابری Adobe عضو شدند

۵.۳ میلیون کاربر در خدمات ابری Adobe عضو شدند

همکاران سیستم-مجموع سود و درآمدهای شرکت نرم‌افزاری Adobe در سومین فصل از سال ۲۰۱۵ میلادی بهتر از پیش‌بینی‌های قبلی بود و  گفته شده است بیش از ۵.۳ میلیون کاربر جهانی در سرویس‌های ابری Creative Cloud و Marketing Cloud این شرکت عضو شدند.
به گزارش وبسایت ZDnet، این شرکت بزرگ تولیدکننده نرم‌افزار گزارش مالی مربوط به فصل سوم سال جاری میلادی را منتشر کرد و توضیح داد مجموع سود آن در دوره زمانی مذکور ۱۷۴.۵ میلیون دلار یا به عبارت دیگر ۳۴ سنت به‌ازای هر سهم در تالار بورس بود تا بر این اساس مجموع درآمدهای شرکت ۱.۲۲ میلیارد دلار محاسبه شود. درآمدهای غیرپذیرفته شده اصول حسابداری(Non-GAAP) به‌ازای هر سهام ۵۴ سنت محاسبه شد.
وال استریت پیش‌بینی کرده بود به‌ازای هر سهم، ۵۰ سنت درآمد کسب می‌شود تا مجموع درآمدهای این فصل Adobe به ۱.۲۱ میلیارد دلار برسد.
«شانتانو نارایِن» مدیرعامل شرکت Adobe اعلام کرد که در سه ماه مذکور بیش از ۶۸۴ هزار حساب کاربری فردی، گروهی و سازمانی به خدمات پردازش ابری Creative Cloud افزوده شد.
این شرکت نرم‌افزاری در دوره زمانی یاد شده توانست از بخش خدمات ابری Creative Cloud خود ۳۶۸ میلیون دلار درآمد کسب کند که این رقم نسبت به درآمدهای مدت مشابه سال قبل ۲۷ درصد بیشتر بود.
شرکت Adobe همچنین اظهار داشت درخواست بازار جهانی برای استفاده از خدمات ابری آن ثابت بوده است و در این میان کاربران آمریکایی ۵۷ درصد از مجموع درآمدها و کاربران مستقر در منطقه اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) هم ۲۹ درصد درآمدها را باعث شدند و ۱۴ درصد درآمدها هم از ارایه خدمات مذکور در آسیا به دست آمد.