۳ میلیارد بازدید از فروشگاه اینترنتی Windows Store در فصل پایانی ۲۰۱۵

۳ میلیارد بازدید از فروشگاه اینترنتی Windows Store در فصل پایانی ۲۰۱۵

همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت گزارش ماهانه خود را برای فروشگاه اینترنتی Windows Store منتشر کرد و توضیح داد از زمان عرضه نسخه نهایی سیستم عامل ویندوز ۱۰، این فروشگاه بیش از ۳ میلیارد بازدیدکننده داشته است. این رقم نسبت به رکورد ۲.۵ میلیارد بازدید Windows Store که ماه گذشته اعلام شده بود بیشتر است.به گزارش وبسایت gsmarena،‌ شرکت مایکروسافت که دفتر مرکزی آن در شهر واشنگتن واقع شده است همچنین جزییاتی را در مورد بخش‌های مختلف ابزارهای دانلود شده از این فروشگاه بین ماه‌های اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۵ منتشر کرد. در این گزارش گفته شد بخش Games مربوط به بازی‌ها بیشترین مراجعه را داشته و ۳۰ درصد بارگذاری‌ها به آن مربوط می‌شود.
بخش ابزارها و خدمات کاربردی (Utilities & Tools) و، عکس و ویدیو (Photo & Video) در رتبه‌های بعدی قرار دارند که هر کدام به ترتیب ۱۵ و ۸ درصد بارگذاری‌ها را به خود اختصاص می‌دهند.
در بخش بارگذاری مبتنی بر زبان‌های مختلف انگلیسی بیشترین محبوبیت را داشته است و پس از آن هم زبان‌های اسپانیایی، برزیلی پرتغالی، روسی و هندی قرار دارند. زبان‌های فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، چینی ساده شده، ترکی، هلندی و کانتونی هم در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند. مایکروسافت اطلاعات بیشتری هم در این زمینه منتشر کرد که جزییات آن روی سایت اینترنتی ویندوز ارایه شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *